şükela:  tümü | bugün
  • messi daha yetenekli ama takımıma ikisinden birini alma şansım olsaydı ronaldo'yu alırdım.

tabi tüm zamanların en iyisi kategorisinde ikisi de aut.
    (bkz: pele)
    (bkz: maradona)
  • tartışmasız ronaldo 'nun kazanacağı karşılaştırma.
  • messi : yetenek
    ronaldo : çalışma, hırs, azim

elbette messi yeteneğine çalışarak çok şey koydu ama ronaldo kendini çalışarak ortaya koydu.
    ronaldo adamdır, kraldır. en iyisidir.
  • messi lan tabii ki..
    manyak mısın?
    kudretten gelen yetenek her zaman çalışarak kazanılan beceriden daha çok zevk verir seyredene..

edit: ortayolcu dallamalar peydahlanmış yine.. pollyanna hepsi mübarek..
    bıd bıd bıd..
    lan olum soru net: messi mi ronaldo mu?
  • hahahahaha gençler çok eğlencelisiniz ya. canlarım benim. haydi daha fazla entry bekliyorum bu gece buraya hırslı fanboylar :)
  • ikisi de amk.

yetti artık bu adamları kıyaslama çabanız. biri kendisine gelen uzun topu sırtıyla kontrol edip çalım atabilen diğeri 2937282 kişiyi dönüp dönüp çalımlayıp kaleye yürüyen büyük topçu. bu adamları nasıl birbirine üstün kılıyorsunuz ki? messi de ronaldo da kırılabilecek rekor bırakmayan doğaüstü varlıklardır ve birbirlerine kıyası mümkün değildir.
  • niye birisinin oyunundan keyif almamak için şartlandırıyorsunuz kendinizi evladım. ikisini bir arada izleyen nesil çok şanslı nesildir vesselam.
  • messi'yi izlerken aldığım keyfi ronaldo vermiyor ama ne kadar özel bir futbolcu olduğunun farkındayım.bence 2.sırada. muhammed salah da böyle devam ederse seyir keyfi yüksek bir oyuncu.bir messi ve ronaldoya yetişmek imkansıza yakın tabi.
  • ikisi de mükemmel ama ben ronaldo'yu ayrı yere koyarım.anlayamadığım nokta ise neden illa birini seçtiğinizde diğerini yerin dibine sokma çabanız var yani?ikisinden de keyif almaya bakılmalı çünkü bu tarz oyuncular her zaman gelmez ve kıymetleri bilinmeli.

gereksiz kıyaslama.