aynı isimde "messiah" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • michelle monaghan ve mehdi dehbi'nin başrolünde olduğu netflix dizisi. 1 ocak'ta yayınlanacak.

fragman
  • sözlükte hakkında yalnızca bir yorum olması ilginç dizi.

çok acayip bir dizi geliyor, umarım bu mükemmel fikri the purge serisi gibi bok etmezler.
  • 1 ocak 2020 günü netflix te başlayacak ve bence sansasyon yaratacak dizi.
    https://youtu.be/mjlwuzgvyew
    fragmanın yayinlandigi gün twitter dünya gündeminde #dejjal tagi en üstte yer aldı. 3 ilahi dine göre anlatılan kıyametten önce çıkacak deccal özelliklerinin hepsi dizinin mesih? in de mevcut.
    detay sevenlere mesihi canlandıracak başrol oyuncusunun adının mehdi olduğunu da hatırlatayım. (bkz: mehdi debhi)
  • fragmanı benim de ilgimi çekti. böyle bir konu işlemeleri güzel. isa karakterini oynayan adamın gerçekte adının da mehdi olması. komik bi rastlantı. umarım fragmandaki ciddiyeti ve gizemi sezona yayabilirler.
  • dinciler eksi verdiyse kesin izlenir.
  • "will he convert you? con you?" detayıyla şuanlık gönlümü çalmayı başarmış gözüken dizi. güzel bir konusu var. eğer gizem unsurunu başarılı bir şekilde sürdürür ve senaryoyu da sürükleyici yaparlarsa yürür gider.

büdüt: izledim. hem spoiler yemeyeyim hem de izleyip izlemeyeceğime karar vereyimciler için buraya amme hizmeti bırakmak istiyorum. çünkü aşağısı kabuslar ve spoilerlarla dolu. arkadaşlar dizi başarılı. konu özgün ve izleyiciyi dizideki karakterlerden ayırmayan bir yapım. hepsiyle birebir empati kurabiliyorsunuz çünkü onların yaşadığını siz de yaşıyorsunuz. olaylar biraz yavaş akıyor aksiyon arayanları pek memnun etmeyebilir. ama beni sardı 2 günde bitirdim ilk sezonu. bence bir şans verin. öptüm. spoilerlara dikkat edin:*
  • şu an ilk bölümü izlemekteyim. bakalim nasıl bir dizi çıkacak.

edit: ilk 3 bölüm çok iyiydi. umarım sonraki bölumler de guzel çıkar.
  • ilgi çekici bir konu ,umarım v wars gibi batırmamıştır netflix .
  • "gerçeği ararken konforu bulabilirsin ama konforu ararsan gerçeği asla bulamazsın." diziden bir replik.
  • 2020 yapımı netflix yapımı dizi. evet 1 ocaktayız.
    ilk bölüm itibariyle akıcı ve ilgi çekici şimdilik