aynı isimde "messiah" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • 1 ocak 2020 günü netflix te başlayacak ve bence sansasyon yaratacak dizi.
    https://youtu.be/mjlwuzgvyew
    fragmanın yayinlandigi gün twitter dünya gündeminde #dejjal tagi en üstte yer aldı. 3 ilahi dine göre anlatılan kıyametten önce çıkacak deccal özelliklerinin hepsi dizinin mesih? in de mevcut.
    detay sevenlere mesihi canlandıracak başrol oyuncusunun adının mehdi olduğunu da hatırlatayım. (bkz: mehdi debhi)
  • "will he convert you? con you?" detayıyla şuanlık gönlümü çalmayı başarmış gözüken dizi. güzel bir konusu var. eğer gizem unsurunu başarılı bir şekilde sürdürür ve senaryoyu da sürükleyici yaparlarsa yürür gider.

büdüt: izledim. hem spoiler yemeyeyim hem de izleyip izlemeyeceğime karar vereyimciler için buraya amme hizmeti bırakmak istiyorum. çünkü aşağısı kabuslar ve spoilerlarla dolu. arkadaşlar dizi başarılı. konu özgün ve izleyiciyi dizideki karakterlerden ayırmayan bir yapım. hepsiyle birebir empati kurabiliyorsunuz çünkü onların yaşadığını siz de yaşıyorsunuz. olaylar biraz yavaş akıyor aksiyon arayanları pek memnun etmeyebilir. ama beni sardı 2 günde bitirdim ilk sezonu. bence bir şans verin. öptüm. spoilerlara dikkat edin:*
  • başladık bakalım... gizemli evet. şimdilik sürükleyici gidiyor...

edit1: 8 bölüm bitti. ilk 3-4 bölümdeki heyecan kalmadı.
  • "gerçeği ararken konforu bulabilirsin ama konforu ararsan gerçeği asla bulamazsın." diziden bir replik.
  • an itibariyle 7 aylık kızımı ayağımda sallarken başladığım dizi. bittikten sonra ne olduğunun yazıp entry güncellerim
  • ilk iki bölümünü izlediğim dizi. şimdilik fena gitmiyor. ortadoğu coğrafyasının ne kadar karışık olduğunu hatırlatan bir yapım.
    bitirince güncellerim.
  • atmosferinden biraz homeland havası sezdiğim; ama sonradan farklılaşan ve fantastik yapısı daha ağır basan bir diziye dönüştü. dönüşüyor... güzel sürprizi de olan 6. bölüm itibariyle böyle.
  • ilginç bir dizi. fena gitmiyor şimdilik hoşuma gitti.
  • (bkz: wololo)
  • homeland gibi başlayıp the oa gibi biten dizi. eli yüzü düzgün, hikayesi ilginç mistik bir iş olmuş. keyifle izlenebilir.