şükela:  tümü | bugün
  • messi’nin hiçbir zaman türkiye’ye ne tatil olsun ne maç olsun gelmemesi olayı.

ronaldo türkiye’ye yıllarca antrenman yapmaya geldi. üstüne bodrum yaptı, istanbul gezisi felan filan. ama bu adam barcelona’da 14 yıldır oynuyor 30 yaşına geldi. bir türlü türkiye’ye gelemedi. getirin lan bu adamı allah için ya. barcelona çekin lan kuradan. zaten ergeç veda edeceksiniz kupaya bari gözümüz şenlensin amk. belki beşiktaş yeni bir rekor kırar :))
  • geçmişinde 3-0 mağlup ettiği barca'yı kurada çekmesi halinde beşiktaş'ın ortadan kaldıracağı durum.
  • beşiktaş elbette ki yeni rekorlar kıracaktır. buna ucl finalleri de dahil olacaktır, nice namağlup lig bitirmeler de eklenecektir. velakin sizler bunları izlerken neler hissedeceksiniz, biz bunları asla bilemeyeceğiz. rekorların hepsinin bir bir üzerinden geçerken biz, sizler ne dertte olacaksınız acaba? mesela biriniz gol yeme rekoru kırmış, diğeriniz 0 çekip siktiri yemişken hala rekor mu sayacaksınız? yazık hep böyle yerinizde sayarak bizi de kendi seviyenize çekeceğinizi sanıyorsunuz. ne zaman fark edeceksiniz acaba seviyelerin ne denli farklı olduğunu? neyse, ne kadar geç fark ederseniz o kadar geç inecek o götleriniz. biz o zamana kadar şişik götlerinize şaplatmaya devam ederiz.

er geç gelir. eğer vodafone park'a gelirse, nicelerinin ve dahi kendi büyüklerinin aldığı ayar gibi ayarı alır gider. daha önce de 3 tane gömdük o takıma, yine gömeriz.

hem pascal da statta olur. korkmayın bu defa sizi sikeceğiz hareketini size yapmaz.
  • eto'nun yardım maçına gelecekti. fakat 15 temmuz yüzünden gelemedi. manevi güçler adamın buraya gelmesini istemiyor gibi. bir insanın ilk defa gideceği ülkede darbe olma ihtimali nedir amk?

messi gelip tankların önüne yatmadı. işte bu yüzden ronaldo fln.
  • bu sezonda gelmeyen oyuncu.
  • olum ben oyunlarda bile getiremiyorum neyiz kafası bu.