şükela:  tümü | bugün
 • anlatımı güzel, kendini dinleten güzel bir abimiz. güzel bilgiler veriyor; dinlemeyi sevene.
 • 30 yıllık mesleki tecrübesiyle hiç takılmadan, akıcı ve akılcı konuşabilen bir abimizdir. yaptığı yorumlarda hiç abesle iştigal bulunmaz. hızlı, tonal, jest'li - mimikli ve sevimli konuşur. otomobil inceleme işinin ve otomotiv sektörünün ehlidir.

  ama her nitelikli iş ya da kişi gibi bu ülkede adı sanı dünkü ergen vlogırlar kadar bilinmez. bilinemez.

  (bkz: otomobilin mesut abisi)
 • bütün çarpışma testi videolarında fiat'ın arabalarını kötülüyor. doblo almayın bakın bmw m5 , landrover, audi q5, volvo s90, toyota c-hr (boş paketi 150k) euroncap testinden 5 yildiz almis bunlari alın diyor. kardeş akit gazetesinde, tvnet kanalinda size ne yedirip içiriyorlar bilmiyorum ama hafif ticari ile üst segment suv, premium sedan, jeep nasil kiyasliyorsun?

  yani mesut abimize kalsa doblo almayalim evet ne alalim bmw m5 alalim volvo s90 alalim. vallahi sağol abi sende olmasan dobloyu kapının önüne çekmiştim sayende şuan bmw ye biniyorum.

  bu arada hafif ticari araçların güvenlik açısından hiçbir şey vaad etmediğini bilmeyen mi var? kalkıp birde doblo ile volvo s90 kıyaslıyorsun.

  koç grubu düşmanlığı yapmak adına bazen çok komik durumlara düşüyorsunuz. biraz milli sermayeye saygınız olsun ülkemizde üretiliyor bu araçlar binlerce insana ekmek kapısı oluyor. tabikide volvo bmw toyota daha güvenli ama kiyasladigin araç 1/10 fiyata satılıyor be arkadaş biraz insaf...

  özet: akit yazarı ,tvnet sunucusu,
 • otomobili çoluk çocuk eğlencesi olarak algılamayan makul, aklı başında bir emmi. tonlamada sıkıntıları var. o yüzden dinlemek yorucu oluyor. diksiyon dersleri ile bu sıkıntısı telafi edilebilir. şive tınıları olan, bozuk tonlamaya bir süre sonra daha kolay tahammül edilebiliyor. görsel içeriğin büyük bir kısmı başka youtube videolarından alınmış. bu da yer yer neden bu kanalı izliyorum ki dedirtiyor olsa da çok sırıtmıyor. kendisine lakabı yoluyla abi, baba vesaire dedirten insanlardan hiç haz etmiyorum. izleyiciye zorla kendine abi dedirtme vurgusundan vazgeçmesi lazım. bazen videoyu gereksizce uzatıyor. hani acun'un yarışmalarındaki anlamsız bekleyişler gibi. bu sıkıntılara rağmen samimi bir izlenim uyandırıyor. önemli konulara değiniyor, özgün bir rehberlik sağlayacak bilgiler aktarıyor. takip etmeye değer.
 • (bkz: otomobilin çomar abisi)
  biraz önce fransa ve türkiye arasındaki passat fiyatını kıyasladığı videoya denk geldim. yalanın dibine vurmuş.
  edit: adam beni hiç şaşırtmadı. twiter'ını incelerseniz sağlam akboy olduğunu görebilirsiniz. adam adalet yürüyüşüne katılanlara fetocu demiş. *
 • eglenceli ve bilgi dolu videolari ile araba severleri kendisine asik eden sevimli ve bir o kadar da samimi bir abimiz
 • politik görüşünü bir kenara bırakacak olursak, en başarılı otomotiv youtuberlarından birisi. en iyisi değil ama, ayakları en yere basanı.

  motor teknolojilerini, ikinci el araç alım satımı veseairelerini falan anlatan güzel videoları var. sadece "araç gelsin, inceleyelim" diyen sebil gibi oto kanallarından bu şekilde ayrılıyor.

  tek sıkıntısı bazen lafı uzatıyor. fazla uzatıyor. nisbeten yavaş da konuşunca bayabiliyor insanı.
 • "dsg neden ısınır" videosuyla acaip ayağı yere basan bir insan oluğunu göstermiştir.

  videoya zaten "her güzelin bir kusuru vardır" sözleriyle başlıyor. övüyor da övüyor ama daha sonrasındaki yorumları da şu şekilde;

  -yoğun trafikte sürekli d-n yapın.
  -ya da uyarı ışığı yandığında sağa çekip, yağın soğumasını yada ışığın sönmesini bekleyin.
  -ya da binlerce lira tamirat masrafı ödemeye hazır olun.
  -böyle muhteşem bir sistem için de bu kadarını yapmaya alışın!

  kimse kusura bakmasın da dsg ve vw grubunu öveceğim diye bu yorumları yapan birini kimse ciddiye almaz.
 • hala görülmesi muhtemel spiker cümlesi.
 • şimdilerde %25 tasarruf yaptıran cihaz diye flash tv oyunculuğunda kendisine inanan insanları keklemekle meşgul olan tupır.