• bir influencer. şu videoda da dakika 7.08’den itibaren güzel sıvamış. haftalarca millete sponsorlarının stok erittiği kasaları, sistemleri “kaçırılmayacak fırsat” diye anlatarak bir güzel 40xx serisi kartlar aldırdı. şimdi ise nvidia super güncellemeli kartlarını açıkladı. öyle az bir güçlendirme de değil. baya seviye atladı kartlar. önceki seriyle aynı fiyattan satılacak hem de. yani kabaca rtx 4070’li sistemi 10 birime * aldıysa adam, 4070 super’li sistemi de birkaç aya gazı kaçınca 11, hadi işi garantiye alayım en fazla 12 birime * alacaktır rahat rahat. aradaki ham güç farkıysa bu fiyat farkına değil değmek, bunu fersah fersah hak edecek cinsten bir fark.

kısacası bu influencer’ı dinleyip de sistem aldıysanız geçmiş olsun. bakın, bu gibi adamları teknoloji editörü olarak algılamayın. editör bir kuruma bağlı çalışan, bağımsız bir kişidir, basın mensubudur. influencer ise size sponsorları lehine harcama yaptırmak isteyen bir kampanya maskotudur.

edit: imla
  • twitch yayınında 1 ay kadar tatile çıkacağından bahsedip, üstüne "masraflar için destek bağış atıp abone olun" diye dilenciliğe devam eden şahıs.
  • özel (yayın) odasının bileşenlerinin fiyatı 100k'yı geçer ancak ne hikmetse, "mart ayı masrafları" başlığında 4bin tl bağış barı açmış içerik üreticisi. abi daha ne istiyorsunuz insanlardan ya gerçekten anlamıyorum. yeni nesil her teknoloji ürününe neredeyse daha piyasaya çıkmadan sahip oluyorsun ancak 4binlik bağış barı açıyorsun. kusura bakmayın ama sizinkine ölüden göt istemek denir. bu, para kazanmak için milleti sömüren kafa yapısı artık kabak tadı vermeye başladı.

bak 9/18 çalışan, işten çıkıp yayın açan insanlar bile bağış barı açmıyor. bu kadar paranız varken bir de üstüne milletten (12-15 yaş arası ergenler bunların %80'i) para dilenmek aşırı samimiyetsiz.

debe edit: elon musk'a soruyor musunuz "neden araba satıyorsun" diye, demiş* adamın ürettiği tesla ile yaptığı içerikleri kıyaslamasıyla beklentiyi arşa çıkarmıştır. verin mehteri.
  • hakkı alkan ekolünden.çocuk gibi cevap vermeye de başlamış onun gibi.şakayla karışık dilendiği doğrudur.para nerdeyse oraya yönünü döner...
  • ingilizce konuşmayı bilmeyen teknoloji editörü. nasıl oluyor bu iş anlamadım. bir tuhaflık var.
    tabiki herkes ingilizce bilecek değil ama teknoloji editörü denilince ben; dünyaya iyi entegre olmuş, farklı kaynaklardan gelişmeleri takip edebilen, güncel makaleleri okuyan en azından incelediği ürünün ismini okuyabilen birisi geliyor aklıma. belki de ben yanılıyorumdur. bilmiyorum.
  • "siz misiniz oğlum beni lansmanınıza çağırmayan, bana ürün göndermeyen, beni yok sayan" demiş ve apple'a bol keseden sallayıp, bu kişisel duygu patlamasını haber diye donanım haber'in anasayfasında yayınlamıştır.

(bkz: http://www.donanimhaber.com/…ni-ile-tescillendi.htm)

500 milyar dolarlık firmayı şu yazınla bitirdin mesut kaptan, çok büyük adamsın.
  • geçen sene bu zamanlar general mobile discovery ilk çıktığında general mobile bunlara iyi reklam parası verdiki sanırım bu firmayı ve telefonu çok övdüler reklamını vs yaptılar.özellikle mesut çevik çok iyi bilir bu işleri.gelelim günümüze...general mobile, general mobile discovery 2 modelini çıkardı bu sefer fakat bunlara reklam parası vermeyince sanırım bunlar telefonu ve markayı inceleme videolarıyla yerin dibine soktular.discovery 2 ile aynı işlemciye sahip casper'in telefonuna şahane telefon, süper telefon derken, discovery 2 için oyunlarda kasma yapabilir dediler.
  • adam kutu açılışı yaparken deprem oluyor.aynı zaman da anadolu yakasında çoğu kişi ya hissetmedi ya da az bir ölçekte sallandı.bu adamların ofisi yeni sahra’da büyük ihtimal 4 şiddetine yakın bir sallanmayı hissediyor.otomatikman videoyu çekerken o küçük depremlerden biri diye aldırış etmedi videoyu çekip yükledi ama sonra olayın ciddiyetini anladığında açıklamasını yapıyor.boşu boşuna adama yüklenip duyar kasıp linç etmeye çalışmayın
  • neden takip ediyordunuz ki? çok mu bilgili, başka yerde olmayan haberleri mi veriyor? hayır. adam yürüyen ego gibi, eleştiri kaldıramayıp canlı yayında saydıran birisi. iyi ihtimalle banlar, vitaminsiz der. daha da ileri gidip tehdit etmişlikleri de var. zamanınızı boşa harcamayın.
  • çakal yayıncının tekidir.hükümet güç kaybedince eleştirel yayınlara başlamış.öncesinde ağzını açamazdı.hakkı alkan ile birlikte teknoloji sektörünün yüz karasıdır...
hesabın var mı? giriş yap