şükela:  tümü | bugün
 • teknoloji editörlerinin ve içerik üreticilerinin katılıp muhabbet ettikleri güzel program.
  bu akşam konuk olarak teknoseyir ekibi var. yayın canlı yayın 20:00 da başladı ve devam etmekte.
  canlı yayın
 • mesut çevik'i pek sevmesem de konseptini beğendiğim program.

  teknoloji dünyası için doğru düzgün bir sohbet programı yoktu, bu program o eksiği bir nebze kapatmış oldu. eskiden teknoloji televizyonu falan vardı ne izlerdik onu be.
 • mesut çevik'in bu kadar kucaklayıcı ve içten bir adam olduğunu bilmiyordum, iphonedo ile yaptığı yayını ve dünkü teknoseyir yayınını büyük zevkle izledim. dünkü yayında klişeleşmiş kavramlara dair levent abi yine son noktayı koydu tabi...

  (bkz: levent pekcan/#71353165)
 • açılış jingle'ı bana cine5'in playboy kuşağına geçiş anını anımsattı. kızlar gözümün önünde tören geçişi yaptı resmen.
 • bu hafta konuk en kaliteli you tube kanallarından birinin sahibi olan murat şen. muhabbet güzel.
 • bu hafta kamusal mizah ekibinden özgür turhan ve deniz bağdaş'ı konuk etmiştir.

  kamusal mizah & mesut çevik

  muhabbetin içerisinde diğer içerik üreticilerinden kurcala ve istanbul film akademi de anılmıştır. mesut çevikin tercihleri kendi kalitesi hakkında da büyük ipucu veriyor,
  bu ipucu şeysini, herşeyi çok iyi bilen, zor beğenen ergen arkadaşlarımız ve kaşarlanmış ekşisözlük hiçbir siki beğenmeme timinden arkadaşlar için yazmak istedim.
 • 28 haziran 2018'de, ikinci sezonun ilk bölümünde yeniden teknoseyir ekibinden levent pekcan ve murat gamsız'ı konuk alacak olan türkiye'nin ilk bilişim talk show'u diyebileceğim başarılı program.
 • bu konsepti başarılı kılan küçük ama önemli bir detay var. böyle şeylerde alan ne olursa olsun, müzik, sinema, edebiyat vs. sunucu veya ev sahibi genelde konuklarını çok iyi tanıyormuş gibi yapar, içli dışlıymış gibi davranır. genelde öyle olmaz. olamaz da zaten. bir insanın ayırabileceği zaman/enerji belli çünkü.

  ama mesut çevik konuklarını gerçekten de tanıyor, yayın dışı zamanlarda, normalde de etkileşim halinde hep.

  sabah sabah tam olarak meramımı ifade edemedim ama, dikkatli izleyicler demek istediimi anlamıştır sanırım. yani özetle: adam konuklarını gerçekten tanıyor ve takip ediyor. "konuk olarak çağırdık, du bakayım bi yayından önce, bu adam ne yapıyor ne ediyormuş" şeklinde değil yani.