• şerefini, haysiyetini, onurunu varsa vicdanını sorgulaması gereken şahsiyet.

ülkenin havalimanında terör eylemi oluyor üzerine on dakika geçmemiş sevgili özyeğin üniversitesi bilim irfan fışkıran profosor şahıs malum haberturk tv ye çıkıp türkiyenin başarıları gölgelenmek istiyor diye propaganda, şov peşinde.

allah'ın belanı versin !!!!
  • "söke'den nusracı çıkmaz. çünkü benim annem sökeli." dedi.
  • kendisine atatürk havalimanı saldırısının arkasında israille normalleşmeyi çekemeyenler varmış çünkü türkiye'nin yalnızlaştırılması kırılmış.

sormak lazım o yalnızlaştırmanın asıl sorumlusu kim?
  • ne zaman bir olay olsa, bu arkadaş uluslararası ilişkiler-jeopolitik-strateji-askeri analiz uzmanı olmanın ne kadar kolay olduğunu bir kez daha gösteriyor bize.

1 şubat 2013 abd elçiliğinde patlama ilgili konuşmuş. saldırının arkasında şunlar olabilirmiş: el-kaide, iran, suriye, dhkp-c, pkk’nın uzlaşma sürecini baltalamak isteyenleri ya da el nusra.

bıraksın bu işleri futbol yorumcusu olsun. "maç ya berabere biter, ya evsahibi kazanır, ya da deplasman takımı" desin; daha çok para kazanır.
  • çıkacak bir savaşta en önde gitmezse vatan haini ilan edilmesi gereken adam, lafta kalmasın yani.
  • ntv den sağa sola seslenen adam.

buradan suriyeye sesleniyorum...

buradan irana sesleniyorum...

buradan rusyaya sesleniyorum...

nurteeeeeennn!! nerdesin kız? çaylar buz gibi oldu! (hanıma seslendi)

dün gece izlerken özgüveninin kaynağını çok merak ediyordum. sonra kendisi açıkladı allahtan. diyorki abd çok ağır bir hava saldırısı düzenleyecek. bunu söyledikten sonra türk ordusunun ne kadar güçlü olduğundan falan bahsetti. suriyenin kafasına falan çakmaktan bahsetti... güzel şeyler tabi bunlar.

(bkz: yürüyün tellioğlulları)
  • konuşmasının özeti şudur: "ben akademisyenim, bir akademisyen olarak..., ben profesörüm, akademisyen olduğumu söylemiş miydim?"
  • cnnturk'te orman yangınları için belki de bizim için iyi oldu, eksiklerimizi görmüş olduk şeklinde konuşan kişi. spor müsabakası değil bu, insanların evi, kendisi, canlılar, ağaçlar yandı be. bu nasıl bir düşüncedir. bu kadar tedbirsiz kalıp, ucaksiz kalma, hata yapma lüksü yok bu ülkenin.
  • turkiye'deki binlerce balon profesorden birisi. yaptim ettimcilik, en ufak bir bilimsel analiz yapamama, oraya da biraz yaranayimcilik, tartismanin bir yerinde mutlaka sahsilesme, ucuncu siniftan hallice sozcuk secme kabiliyeti, hepsini gordum adami bir saat dinleyince. boyle akademisyen olunmaz. balon, sifir, rezalet.
  • az önce cnnturk ekranında "ben lisedeyken de bu yök kaldırılsın diye tartışılırdı, senelerdir bu süreç devam eder" minvalinde saçmalamıştır.

kendisi 1956 doğumlu olup yök kuruluşu ise 1981'dir. kurulduğunda 25 yaşındadır, o yaşta da liseye gidiyorsa yuh olsun.
hesabın var mı? giriş yap