şükela:  tümü | bugün
  • adam bizim milli takımı seçse şu an evinden maçı izliyor olacaktı. bir ihtimal trt'nin dandik yayınıyla izliyor olacaktı. ironiye gel. almanya'yı seçti dünya kupasını kaldıracak şimdi.

adam ileri görüşlüymüş.
  • türk mü değil mi tartışmalarına son noktayı bir fotoğrafla koyuyorum.

http://2.bp.blogspot.com/…s1600/bucvjj4ceaa5rc9.jpg

edit: link
  • her şeyi sittir edin, adam çıksa, ''babalar ben bir gece telegol seyrettim ve alman milli takımını seçtim'' dese kim ne diyebilir bu çocuğa??
  • dünyanın en iyi takımlarından üçünde,dünyanın en iyi teknik adamlarından üçünün ilk onbirlerinin değişmezi olmuş bir futbolcu ve kendini ekşi sözlük yazarlarına beğendiremiyor.yemin ediyorum çok komiksiniz ya
  • werder bremen, almanya milli takımı, real madrid, güzel kadınlar derken adam bir anda umut sarıkaya karikatürlerine döndü.
  • 50 metreye pas atamıyormuş kendisi. adam kaleye 30-35 metre mesafede topla oynuyor. topla orta sahada buluşsa en uzak adam kendisinden 20 metre uzakta oluyor. ne yapsın topu stadın dışına mı göndersin? tabi türkiyede sabri reyizin ortalarını, defanstan forvete şişirme topları izleyen adamlar herkesten aynısını bekliyor.
  • kendisi "siktir git" diye küfür edince evde türk bayrağı açıp, onuncu yıl marşı eşliğinde havaya tüfekle ateş ettik. hala etmeye devam ediyoruz. kardeşim bodrumdan havai fişek çıkartmaya indi.
  • az önce ülkemizi dünya kupasında temsil etmiştir.

--- spoiler ---

ananı sikeyim bee
    --- spoiler ---
  • maçı sonuçta gol attığı pozisyonundaki o iki defans oyuncusunun eşi, çoluğu çocuğu da izliyor. o kadar insanın içinde adamları feykle o duruma düşürüp gol atması hoş olmamış. çocukların aklındaki kahraman baba figürünü o halde görmeleri nasıl travmaya neden olacak nereden bilecek o pörtlek göz. adamlar aihm'e başvursa hakkıdır ya. özür dilemeli.
  • az önce nefis bir asist yaptı. sonra maç bitti löw'le filan şakalaştı. adam en üst seviyede futbolun tadını çıkartıyor. profesyonel futbolda tadabileceği her şeyi tadıyor.

şöyle bir düşünüyorum türkiye'yi seçmiş olsa bugün solda mesut özil (259) diye bir başlık altında ne kadar balon olduğunu konuşacaktı ekşi scout tayfası.

helal len mesut, doğru tercihi yapıp türkiye'yi seçmediğin için.

not: türk milliyetçisiyim.

yıllar sonra gelen edit: adam hata yapmış, bu ırkçılardan bir bok olmaz. bıraktığı için haklı mesut.