• adam bizim milli takımı seçse şu an evinden maçı izliyor olacaktı. bir ihtimal trt'nin dandik yayınıyla izliyor olacaktı. ironiye gel. almanya'yı seçti dünya kupasını kaldıracak şimdi.

adam ileri görüşlüymüş.
  • her şeyi sittir edin, adam çıksa, ''babalar ben bir gece telegol seyrettim ve alman milli takımını seçtim'' dese kim ne diyebilir bu çocuğa??
  • türk mü değil mi tartışmalarına son noktayı bir fotoğrafla koyuyorum.

http://2.bp.blogspot.com/…s1600/bucvjj4ceaa5rc9.jpg

edit: link
  • sıçmaya giderken bile tweet atarken, 29 ekim günü ve 10 kasım tarihlerinde derin suskunluğa geçen futbol oyuncusu. kendisi pakistan bağımsızlık günü için tweet atıyor ama ulu önder gazi mustafa kemal atatürk'ün kurduğu cumhuriyet ve değerleriyle pek bir ilgisi yok gibi. sorarsan türk....

debe edit: bu entrynin debe'ye girip beğenilmesi biraz tuhafıma geldi. böyle boş işleri debeye taşımak yerine çok daha faydalı entryleri beğenmek sözlüğün kalitesi için daha faydalı olacaktır.

ben bu entryi girerken mesut özil tweet atmamıştı. o yüzden ''iftira atma'' gibi mesajları atmanıza gerek yok. payitaht abdülmesut beyimiz rötarlı olarak 10 kasım anma tweetini ulu önderin en saçma görsellerinden birini kullanarak paylaşmış. tweetinin samimi olup olmadığını değerlendirip mevzuyu dallanıp, budaklandırma gereği duymuyorum. ancak fenerbahçeli bir kongre üyesi olarak kulübümün transfer yaparken tüzük ve kuruluş değerlerine uygun karakterde futbolcuları alması gerektiğini yönetim kuruluna arz ederim.
  • bu futbolcuyla ilgili rakiplerin düştüğü bazı yanılgılar var. en çok dikkat çeken de gs lilerin mesutu kendi takımlarına transfer olmuş gibi değerlendirip falcao ile karşılaştırması. falcao bizde yattıysa, mesut'ta fenerbahçe'de yatar diye düşünmesi.

şimdi mesut'un fenerbahçe'de bir hafta içinde yaşayacaklarını anlatayım sizlere. müzeyi gezecek,zaten tanıyordur ama kurt hoca erol bulut ile tanışacak işte uğruna savaşılacak bir hoca diyecek, alex'i anlatacaklar bak mesut kardeş senden çok daha iyileri geldi götün kalkmasın diyecekler.

sonuç olarak ne diyecek biliyor musunuz? ''- keşke 25 yaşımda buraya gelseydim.''

ahahaha daha fazla devam edemeyeceğim entrye ilham orjinal entry için
    (bkz: #94730032)
  • mesut'un yaşayacakları ile ilgili spoiler içerdi fb-gs maçı.

mesut top yapmayı bilen sosa'yı gördü garibim herhalde, karşı taraf taç çizgisinin orada al ver yapmaya başladılar. aldılar verdiler bir kaç kere. sonra bir ver kaç ile bunlara pres yapan 2 adamı geçtiler. top mesut'ta kaldı ve önünde bir kişi daha var.

bu sefer de ozan'a yakındı ver kaç yapıp o adamı ekarte etmek için 5 metre yanındaki ozan'a attı topu ve kaçacağı alana yöneldi. ozan ne yaptı? mesut'un kaçtığı alanı göre göre o koca götüyle etrafında döndü ve sol tarafa caner'in olduğu bölgeye açtı oyunu...

kısacası mesut. işin var aslanım. öyle arsenal'e benzemez burada top oynamak. öncesinde arkadaşlarına futbol oynamayı öğreterek başlaman gerekiyor. türkiye'de , hele hele fenerbahçe'de modern futbol oynanmayalı bir kaç yıl oluyor. sözleşmen bitene kadar bir kaç kişiye öğretsen kafi.
  • werder bremen, almanya milli takımı, real madrid, güzel kadınlar derken adam bir anda umut sarıkaya karikatürlerine döndü.
  • cumhurbaşkanı erdoğan'ın, deprem bölgesinde asker yok diyenler için sarf ettiği "şerefsizsiniz" ve benzeri bir dolu hakaretini instagram hikayesinde paylaşmıştır.

30'undan sonra türk olmayı hatırladı, onu da yanlış hatırladı.
  • 50 metreye pas atamıyormuş kendisi. adam kaleye 30-35 metre mesafede topla oynuyor. topla orta sahada buluşsa en uzak adam kendisinden 20 metre uzakta oluyor. ne yapsın topu stadın dışına mı göndersin? tabi türkiyede sabri reyizin ortalarını, defanstan forvete şişirme topları izleyen adamlar herkesten aynısını bekliyor.
  • kendisi "siktir git" diye küfür edince evde türk bayrağı açıp, onuncu yıl marşı eşliğinde havaya tüfekle ateş ettik. hala etmeye devam ediyoruz. kardeşim bodrumdan havai fişek çıkartmaya indi.
hesabın var mı? giriş yap