şükela:  tümü | bugün
 • henüz sözleşmesini feshetmemiş oyuncu. milyonluk hesaplar ingilizce bilmeyip yalan yanlış haberler paylaşıyorlar resmen. mesut feshettiğinde ingiliz basınında çarşaf çarşaf haberler çıkar zaten başka yerlere bakmanıza gerek yok bu transfer için.
 • bir fenerbahçe taraftarı olarak mesut özil maalesef büyük fiyasko olacak eğer fener'e gelirse.peki neden neden 1 hıncal uluç gelirse büyük transfer dedi.bu adamın bizle ilgili olumlu birşey söylemesi beni şüpheye düşürüyor.
  neden 2 sosyal medya iletişimi berbat avrupa'da futbol kariyerinin zirvesini büyük kulüplerde geçirip bu kadar amatör iletişimci olması kendi marka değerine darbe vuruyor.iletişim çağında iletişimi önemsememesi artık kariyerini kafada bitirdiğini gösteriyor.
  neden 3 bu kadar yetenekli olup hedefi abd veya fenerbahçe olarak belirlemesi kafama göre oynarım kasmaya gerek yok diye düşündüğünü gösteriyor.
  neden 4 acun istanbul ortamlar eğlence zaten ben kralım ne yapsam gider diye hareket edeceğini ve futbolu hep 2.planda tutacağını gösteriyor.(bkz: max kruse)
  neden 5 daha gelmeden fener'e giderim en büyük fenerbahçe fenerbahçe ispanya'nın real madrid'i gibi bizim milletin bam tellerine basıp olaya duygusal bakma taraftara yanlama çabaları.bakın ben sizi çok. seviyorum sizde beni çok sevin hatamız olursa idare edin altyapısını yapması.
  neden 6 mesut özil hızlı ataklarda iyi paslar atarak kaliteli ve yetenekli hücüm oyuncularıyla oynamaya alışık olması.mesut valencia ya pas atacak valencia dağa taşa vuracak ve mesut içinden allah'ım kimlerle oynuyorum yaa diyerek kendini iyice salacak.
  neden 7 mesut ister istemez oynadığı takımı rakipleri stadı taraftar atmosferini hep ispanya ve ingiltere ile kıyaslayacak. bu durum onun pişmanlık yaşamasına futboldan ortamdan dolayı motivasyonunun düşmesine neden olacaktır.
  neden 8 bizim basın attığı her adımı takip edecek o kadar göz önünde olacak ki yaptığı normal şeyler dahi anormal hale gelecek sürekli haberinin yapılması başını döndürecek ve futboldan koparacak.ya da bu rüzgara kapılıp kendini iyice bozacak.
  dipnot: umarım ben yanılırım yoğurtçu parkında alex in yanına birde mesut özil heykeli çok yakışır.
 • çomar olduğu duyumları gelen futbolcu, takıma gelmesin istemem takımın çomar kontenjanı yeteri kadar dolu.

  yok ligin kalitesi artarmışta falanda filan geç bu işleri arsenal ve taraftarları 6 ayın hesabını yapıyordu geçen. para cukkalamak için 6 ay daha takımda kalmasından korkuyorlardı
 • yanlamadığı kimse kalmamış kişi. bu kadar büyük bir futbolcunun sürekli bu tarz paylaşımlar yapması çok tuhaf. spurs'a bile sallamış adam sırf arsenal taraftarına yaranmak için.
 • bir hype ile herkes tarafından istendi ama muhtemelen son güne kadar bekleyecek bu transfer. mesutu beklemektense acilen stoper ve kanat takviyesi gerekiyor. mesut ana plan değil bu transfer sezonunun sürprizi olmalı
 • mesut'un sıkı takipçisi değilim ama önüme çıkan haberlerinden dolayı karakterini hiç sevemedim. bu ülkede de neden böyle ilgi var anlamıyorum adam ben almanım diyen biri. hamit benim gözümde bin kat daha fazla saygıyı hak eden biri. ona bu ilgi gösterilmedi.

  bir kere duruşu yok çıkıyor ben almanım diyor. sonra çıkıyor osmanlı padişahı resmim var evimde, osmanlı dizileri muhabbeti yapıyor. uyuşturucu aldığı iddia edilen görüntüler çıkıyor.

  mesut, burak, arda fark etmiyor duruşu olmayan insanı sevmiyorum.
 • noldu lan solucan mesut gelmedi mi hala :)

  alo mesut ben emre abin deyince kaçmıştır çocuk :)

  tanım: geleceğin malum parti aday adayı
 • fenerbahçe'ye transfer olma gündemiyle epey pr yapmış futbolcudur. son 1-2 senesi baya çöp geçti, eğer fb bu transferi bitirebilirse çok çok büyük bir iş yapmış olacak ondan sonra da her şey mesut'un eline bakıyor zaten. fakat şöyle bir durum var bu transfer gerçekleşirse erol bulut senaryoyu baştan yazmak zorunda. sosa ile mesut'un beraber oynayabileceğini düşünmüyorum. pelkas ile mesut beraber oynarlar diye düşünüyorum ama bu ikilinin uyumu için gustavo ve ozan ikilisinin toparlayıcı rolüne bürünmesi gerekiyor gibi birçok etken var. bakalım neler olacak.
 • enteresan bir kişiliktir.

  türk milli takımına çağırılır, almanya’da oynamayı tercih eder. kendini alman olarak görür ve böyle betimler.

  sonra gider türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı’nı düğününde nikah şahidi yapar elini öper.

  iyi topçudur görevini iyi yapar lafımız yok. ama insanın omurgasız olanı ne vasıfı olursa olsun çekilmez oluyor arkadaş.