şükela:  tümü | bugün
  • şu dönemde arsenal ortasahasının en kötüsü. ara pası atması için bomboş olması lazım herhalde. ikili mücadele desen zaten hiç yoktu.
  • dortmund maçında kötü oynamıştır ancak ben bunda sağ tarafa hapsolmasının etkisininde olduğunu düşünüyorum.
  • "şu dönemde" arsenal'e sınıf atlatmış futbolcu.

ha, siz tek bir maçı "dönem" olarak görüyorsanız takımın en kötüsü olabilir, doğrudur (gerçi wilshere ve ramsey de çok kötüydü). ama kimsenin o kadar mal olabileceğini sanmıyorum, ben yanlış anlamışımdır.
  • 22 ekim 2013 arsenal-dortmund maçında çok fazla oyuna müdahale edip etkili olamadı evet. fakat 2. yarının sonlarına doğru kendisini bulan toplarda genede tehlike yaratttı. az olsada yaptığı asistleri kaleye düzgün vuran bir ronaldoyla daha farklı olabilirdi. genede kabul, beklenen mesut değildi ki bu mesut gerçeğini değiştirmez.
    ha birde tekrar izlenebilir. arsenalin golünde mesutunda payı var bir nebze. önü topu zorlayıp sürmeye müsaitken sağ kanadı gol yolunda müsait görüp hemen pasını çıkarmıştır. bu hamle dortmund defansını beklenti yönünden ambale etmiştir ve golde bu atakla gelmiştir zaten. arsenal yenildi ama eminim mesuttan önceki asenal böyle bir oyun sergileyemezdi.
    mesut fanatiği miyim. evet. reali onun için izlerdim. şimdide hiç yoktan arsenal maçlarında geriliyorum. hayret.
  • kaptan cousteau da müslümandı diye avunmaya çalışan ezik tayfanın "türk" idelolü. bu türk asıllı alman futbolcu real madrid gibi a sınıfı bir takımda kendisinden memnun kalınmadığı için b takımı bir sınıfa gönderildi ve bu gidişle sonu celta vigo falan olacak. aslen çorumluymuş ama hemşeri sayılırsınız.
  • dortmund maçında kendisinden daha kötü oynamış isimler sezonun flaş isimleri ramsey ve wilshere. yani sanki herkes acayip oynamış da mesut topları ezmiş gibi komik yorumlara gerek yok. arsenal adına takımın en iyisi rosicky'di. maçın hakkı da beraberlikti. ama futbol bu, hata kabul etmiyor bazı takımlara karşı ve dortmund da affetmedi.

şu da bir gerçek ki bu tür maçlarda ağırlığını ikinci yarının sonlarına doğru gösterdiği gibi koyması lazım. sağ kanada hapsolması bunu yapamamasındaki en büyük etkendi çünkü topla çok az buluştu. o değil de, rosicky yaman futbolcu olduğunu gösterdi. mesut, podolski, oxlade, cazorla, ramsey, walcott, rosicky, wilshere, arteta derken 3-4 sakatlık da olsa arsenal orta sahası çökmez ağa.
  • futbolu beyni ve topuğuyla oynayan adam.
    http://www.youtube.com/watch?v=vvriug21zhm
  • su adam icin takimi yenildigi bir macin ertesinde "hani hayranlari nerde simdi?" diye cadi avina cikanlar, turkiye'deki futbol algisini cirilciplak ortaya koymaktadir.
  • bir maç vasat oynayınca buraya doluşmuş yine futbol cahilleri. bu bile nasıl bir futbolcu olduğunu gösterir. resmen mesut kötü oynasın da birşeyler yazalım diye adamı takip edenler var.