• mesut, hagi’nin sağ ayağı olamaz. bak sol ayağını söylemiyorum bile.
  • mesut özil büyük futbolcudur, kendisini beğenirim.

ama, ''başlığın altına hagi'nin bir tane golünü koyayım, herhalde cevaben yeterli olur'' diye düşündüm ve bir tanesini seçemedim;
    çünkü o kadar çok olağanüstü golü var ki adamın, 94 dünya kupası'nda kolombiya'ya attığı gol mü dersin, ali sami yen'de monaco'ya attığı gol mü...
    patır patır goller şutlar çalımlar büyüleyici anlar düşüyor aklıma, seçim yapamadım lan

velhasıl kelam, hagi dünyanın gelmiş geçmiş en büyük 10 futbolcusundan biridir bence

(bkz: eyyorlamam bu kadar)
  • mesut'a sor anlatsın
  • vedat mürüç
  • ulan tabii ki de özil, siktirtmeyin romantizminizi ..
    2000 doğumlular bile hagi diyecek belli ama futboldan azıcık anlayan mesut özil'i seçer..

hagi fetişistlerine hagi vs zidane diye sorsanız yine hagi diyecekler...

bir karşılaştırma.

not : karakartal
  • karşılaştırmak bile hata.niye dersek ? günümüz futbolu çok farklı seviyede ve formatta oynanıyor.ekoller farklı...
  • küçük bir takımı uefa şampiyonu yapan ile büyük bir takımı uefa şampiyonu yapamayan iki futbolcunun karşılaştırılması.
  • mesut özil türk milli takımı'nı seçseydi bırak başlık açmayı, düşünmeye dahi utanırdın diye cevaplanacak versus. hoş yine açarken utanması lazım ya neyse. hagi'nin en büyük şanssızlığı dünyada globallikten söz edilemeyecek bir devirde, ekstra kapalı bir ülke olan romanya'da doğmuş olmasıdır. alman veya fransız olsaydı türkiye'ye tatile bile gelmezdi.

edit: ulan troll zannettim ama ciddi ciddi mesut diyenler var. umarım en kısa sürede futbol izlemeyi bırakıp, curlinge falan yönelirsiniz.
  • bir beşiktaş taraftarı olarak ve hagi'yi epey izlemiş biri olarak tartışmasız mesut özil diyeceğim versus.

real madrid'de sergilediği performans akıl almazdı.
  • biri real madrid diğeri barcelona söyleceklerim bu kadar.
hesabın var mı? giriş yap