şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tayyiple fotoğraf çektirip, eleştirilince de ucuz kahramanlık yapan topçu değil mi ya bu herif?
    bize ayyaş diyen reyis, torbacılarla geziyor.

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
  • atam abdulhamid i anlamak

harem partisi check...
  • ya zaten kafayi yapmadan rte'ye yag cekmek falan inanilir gibi degildi, sasirmadigim haberdir. salim kafa hukmedemez cunku boyle sacmaliklara.

"ben sporcunun; zeki, cevik ve ayni zamanda kafasi guzel olanini severim."
  • his eyes are offside
    his eyes are offside
    mesut ozil
    his eyes are offside

.
  • hippy crack cekmisler, yani nitrous oxide, yani gulme gazi. bu mu lan uyusturucu dediginiz? oyle bir haber yapmislar ki sanki adam eroin batagina dusmus.
  • haram olmadığı için problem olmayan olaydır. alkol içerken görüntülenirse konuşuruz.
  • hiçbir şekilde başarılı olduğu şeyler için “gençleri teşvik edici” teriminin kullanılmadığı yaşantısında

“gençleri uyuşturucuya teşvik” lafıyla karşılacaktır mesut özil.

hiç kimse it gibi çalıştı madrid’de arsenal’da çatır çatır top oynadı demeyip uyuşturucu içiyor diye konuşacak. işte bu yüzden keşke gün yüzüne çıkmasaydı bu mevzu.

keşke içmeseydi vs. demek kimsenin haddi değil, futbol performansını da etkilediğini düşünmüyorum ama sosyal hayatta biraz canını sıkacak durumdur.
  • nitröz oksitin uyuşturucu olduğunu öğrendim başlık. haber içeriği tırt
  • yurtdisinda oldukca normal olabilen bir durum. bazi devletler gormezden geliyor.
  • başka türlü payitaht abdülhamid dizisini nasıl övsün ki...