şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tıpkı meltem banko gibi hakkında yazılmış hoşuna gitmeyen entryleri sildiren radyocu.

  "hadi likelayın beni, hadi şimdi herkes beni takip etsin, hadi bu fotoğrafa 100 beğeni istiyorum (70'de kaldı)..."
  yanına gelen misafirler için takipçi dilenciliği falan. bunlar hep eksi puan.
 • yalan yok, başlarda gerçekten çok sevdiğim radyocu. başlarda...

  sonra ne mi oldu?

  önce bir konserde rastladım kendisine, birkaç kişiyle konuşurken dinliyordum kendisini, selam verip radyo programında bir muhabbeti hatırlatmaya çalıştım, arkadaşlarımın içinde küçük düşürücü bir şekilde anlamsız bir hareket yaptı bana (ki alıngan bir insan hiç değilim).

  telefonu beğenmediğinde şak diye kapatması başlarda evet komikti, daha sonra bu sıkmaya başladı, özellikle yayına ağırlığı olduğu iddia edilen ciddi insanlar bağlanıp söz hakkı almaya çalıştığında. arkalarından saydırması da cabası.

  engelli insanlarla ilgili bir programında inanılmaz ötesi bir geyiğe girmişti, katıla katıla sahte gülüşler atmıştı... burda bendeki film koptu...

  ardından 2 kere radyo kanalı değiştirip her yenisine geçtiğinde "işte burası" demek...

  belki okursun belki okumazsın, bunları sana söylesek nasıl tepki vereceğini az çok tahmin edebiliyorum, "sen kim köpeksin" diyecek, bana "senli benli konuşulmaz önce saygılı ol" diyip telefonu kapatıp yayından alacak sonra yanındaki arkadaşlarla benim arkamdan, beni konuşturmadan medya algısı yaratacaksın. benim bunları buraya yazmamın sebebi de bu. senin hakkında da sana fırsat verilmeden bir şeylerin denilebildiği bir mecra var.

  böyle böyle bir kitle gidiyor, giden yanında 10 kişiyi götürüyor. daha büyük kesimlere erişebilirsin ama elindeki kitleyi tutamadıktan sonra altı delik bir bidonu musluğu daha fazla açarak doldurmaya çalışıyor gibisin. musluk kapandığında veya delik büyüdüğünde bu sefer çok şey kaybedebilirsin.

  radyo programlarında eleştirmelere doyamadığın hükümet gibisin. yalnız programın hakkını vereceğim bir yanı var, reklamlarda dediğini üzere yanlış bilgiyi yüksek özgüvenle çok güzel iteliyorsunuz.
 • dun gezi parkinda telefon ile konusurken gordugum radyocu sahsiyet.
  nisanlima tanidin mi radyocu dedim.tabi tanidim nihat sirdar degil mi dedi.
 • ben bu abinin gösterisine gitmiştim. radyoda bir kez bile dinlemedim hiç. arkadaşım zorla götürmüştü. çok da eğlenceliydi. epeyi güldüğümü hatırlıyorum. komik hikayeler anlatmıştı. kanım ısınmıştı. şimdi radyo programını yine dinlemedim fekat şafak sezer'liğe soyunmuşsa yine soğumam kendisinden. ama ne gerek var böyle konuşmalara hiç anlamıyorum. ünlü biri olsam ben, hiç girip bakmam lan buraya, "acaba ne yazmışlar hakkımda" diye. belli ki sövüp durmuştur birileri. haydi diyelim baktın, kötü laflar etmişler sana, sonra manyak mısın ki bir daha gelip bakasın. misal bizim orada bir tavuk dönerci açılmış. gidip "bir yarım gömeyim" dedim. "esnafımız kalkınsın" dedim. gittim gömdüm de. berbattı tadı. hiç beğenmedim. ketçabı da suluydu çok. e peki ben şimdi gider miyim bir daha bu büfeye. manyak değilsem gitmem tabii. neden? çünkü beğenmedim. bir şansı daha hak etmiyor bence. kabul ediyorum örnek biraz alakasız oldu ama niyetim bu tavuk dönerciyi eleştirmekti. "mahallemizdeki tavuk dönercinin bok gibi çıkması" diye başlık açmayayım dedim. mesut süre başlığına yedirdim derdimi ve çok iyi yaptım bence. öyle tavuk döner mi olur lan??!?!?
 • bu adam cüsse olarak iri, büyük falan diye sanırım hiç dayak yememiş, dayak yemenin nasıl bir his olduğunu tatmamış, dayak yedikten sonra durup nerede yanlış yaptım diye hatasını düşünmemiş olacak ki, karşısındakinin neler yapabileceğini ölçmeden insanları aşağılamakta.
  vasat, sıradan bir radyocu olup bu kadar kendine güvenli hissetmesi, bu şekilde dinleyicileri azarlaması garip geliyor bana.
  muhtemelen bir kaç sene de televizyonlarda gözüküp ufak ufak kaybolacaktır.
 • konserlerde arkadaşlarla birbirimizi bulurken çok işe yarıyor.

  - abi nerdesin

  + yaa sen şimdi upuzun biri var mesut süre onu görüyor musun?

  - ha gördüm.

  + dur ben onun yakınına doğru ilerliyim orda buluşalım.
 • beni instagramdan engellemiş kişi. inşallah yağmurda ıslanırsın da boyun çeker ufalırsın 1.60 olursun hadi 1.65 ol kıyamadım. inşallllllah rabarbayı yaparken zırt pırt mikrofonun tutukluk yapar inşşşşşaaalllah sana ilişki testinde bi rakip çıkar formatını kopyalar da delirirsin hırstan.iiiinşallah...

  sonuncu biraz fazla oldu onu geri alıyorum.
 • geçen hafta, dinar kahveci'ye:

  -dersim, tunceli'deydi di mi?

  dedi. gelibolu fm dinlicem yakında.
 • gülüşü için:

  iyah yah yah yah
 • az önce radyo yayınında komik bir isyanda bulunmuş olan hafiften hazımsız kişilik.
  kendisi yayında yerli yersiz dinleyicinin ağzına laf tıkacak, yüzüne telefon kapayıp arkasından hakaret edecek, ama onun hakkında biri sözlükte olumsuz yorum yaparsa paşam çok bozulacak...
  neymiş, cevap hakkı... kişilik meselesi... o işler tek taraflı yürümüyor hocam.
  hele her olumsuz yorum sahibine "16 yaşında lavuğun biri" diye tepki vermekle hiç olmuyor.
  türkiye gibi halkın en çok primi kendisini en çok skene verdiği toplumlarda bile sen gibiler genel kabul görmüyor.
  bi noktadan sonra kendin çalar kendin oynarsın, gözünün üstünde kaşı var diye blokladıklarını da mumla ararsın.
  benden uyandırması...