şükela:  tümü | bugün
 • mesut süre'nin santral kumpanya ile ortak projesi, komik bir youtube programı.

  program süresince karşısındaki çifte sorduğu sorularla onları hem zorluyor hem de ilişkilerini gözden geçirmelerini sağlıyor*

  şimdiye dek 2 bölümü yayınlanmış ve oldukça keyifli bi program olmuş. böyle devam etmelerini dileriz. bu arada 3. bölümü seyircili çekmeye karar vermişler ve 35tl bilet ücreti belirlemişler. kişisel görüşüm; buna biraz erken kalkıştıkları oldu.

  1. bölüm
  2. bölüm
 • programın 3. bölümü de yayınlandı: 3. bölüm. şu ana kadar program güldürme başarısıyla benim için 3'te 3 yaptı. umarım aynı düzeyde devam eder.
 • ilk 2 bölüm güzeldi. 2. bölümde anlatan adam'la güzel güldürdüler.

  bu sabah henüz afyonum bile patlamamışken, serviste 3. bölümü izleyerek güne ve haftaya kahkahalarla başlamama neden oldu.

  güzel iş, mesut süre'nin her youtube işi gibi yarıda kalmasa bari.
 • gayet eğlenceli yapım. çok daha fazla izlenmeyi ve ilgiyi hakediyor bana kalırsa.

  yalnız mesut süre’nin televizyona kapak atma hevesini anlamsız buluyorum. tv programları çok yakın gelecekte ortadan kaybolacak. düşen reklam gelirlerinden dolayı birçok tv programcısı kendini youtuber ilan etmeye başladı bile. işler internetten istediğin vakitte, istediğin şeyleri seçerek izleme işine dönüşüyor.
  rabarba da ilker gümüşoluk, anlatan adam, kemal ayça ve nuri çetin kadrosu ile müthiş başarılı.

  yanlış yapıyorsunuz mesut bey. siktir edin televizyon işini. bu yolda devam etmelisiniz. iyi günler.
 • çok başarılı bulduğum ve ilk 3 bölümünü kahkahalarla izlediğim youtube yayını. her pazar yeni bölüm yayınlayacaklarmış. mesut süre nin diğer programlarına da göz attım.nedense onları beğenemedim ama bu "ilişki testi" formatı nasıl olduysa beni yerlere yatırıyor.
  bu arada televizyona kapak atmak bence hala önemli.
 • bir bakayım diye girdiğim, neredeyse tüm bölümleri keyifle bir çırpıda izlediğim program. mesut süre müthiş seyirlik adam cidden. son yayınlanan bölümle, anlatan adam'lı bölüm favorim. daha çok bölüm pls...
 • haftada iki bölüm yayınlanmalı. bu tarz işler yayınlandıkça izlenir. ilk bir kaç bölüm beklenenden az izleniyor diye kesmek yanlış olur.
 • son zamanlarda kahkaha atarak izlediğim tek program diyebilirim. hatta anıra anıra gülüyorum evet.

  youtube'da bir programın yayın saatini beklediğim çok enderdir ve bu programın her yeni bölümü için pazar günleri saat 12'ye gelene kadar dakika sayıyorum bildiğiniz. kesinlikle daha fazla izlenmeyi hak ediyor. umarım az izlenmeye yenik düşüp son bulmaz.
 • mesut buralari okuyosun. su ses problemini hallet, agzinda kocaman mikrofonla olmuyor.