şükela:  tümü | bugün
1270 entry daha
  • yıllarca salsabasket'te yazılarını keyifle okuduğum anıl aksaç ve eşi mesut süre ile ilişki testi'ne konuk olmuşlar.
    linki: https://youtu.be/ts8vaejxaog

görünen o ki, anıl salsabasket'teki düzeni, intizamı ve başarıyı ilişkisine de taşımayı başarmış. maşallah diyelim buradan da.
  • şu sıralar fena sardım. özellikle erkeklerin çekingen kalmadıkları bölümler ayrı bir komik oluyor gerçekten. bazılarını şuraya da ekleyeyim hatta yeni başlayacaklara da öneri olsun.

fazlı&dilan polat
    cansu&giray altınok
    buse&gökhan hayta
  • bu haftaki bölümünde beyza&burhan güneş çiftiyle hayvan gibi güldürmüş programdır. kesinlikle top 5te yerini aldı benim için. fazlı&dilan polat çiftiyle birlikte en çok güldüğüm program olmuştur..

ilaç gibi geldi bee...elinize sağlık...
  • üstteki yazara katılarak söylemeliyim ki bu haftaki bölümü benim de top 5'ime kesinlikle girdi. bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum ya. çok iyi çift seçmiş cidden ahahahaha*
  • herkes nasıl güldüğünü anlatmış da, son bölümü bende aşırı rahatsızlık yarattı, fenalıklar getirdi. asla böyle güvensizlik içinde bir ilişkinin içinde olmak istemezdim, taraflara sabır dilerim.

en favori çiftim kesinlikle cansu & giray altınok çiftidir. mizahıyla, aradaki güven ve sevgiyle mükemmeller ve açık ara en güldüğüm bölümdür.