şükela:  tümü | bugün soru sor
453 entry daha
 • yemeksepeti sponsorluğuyla devam eden programdır.
  programı bölüp yarım saat reklam yapılmasını biraz abartı bulmuş olsam da, son bölüm (kübra&emir damlıca) bence en komik, en eğlenceli bölümlerinden biridir.
  gülüyoruz efenim.
 • yeni youtube kanalına geçmesi sonrasında giderek ünlü olmuştur ve ünlü olan her şey gibi ne yazık ki bu program da ayağa düşmüştür. son zamanlardaki konuklarını ve konuk performanslarını üzülerek takip ediyoruz. hatta takip de etmiyoruz. gerçi ben ve benim gibi düşünenlerin izlemesi çok önemli değil çünkü eskiye göre çok daha fazla insan takip ediyor ve bu da izlenme sayısının, kazanılan paranın artması için yeterli. mesutcuğum para kazansın, mutlu olsun bari. biz socrates dergi youtube kanalıyla devam.
 • rabarbadan da asina oldugum mesutun cok guzel bir programidir .her hafta pazar kahvaltisinda gulerek izlememe ragmen kemal ayca,ilker gumusoluk,firuze ve nuri cetin i gozlerimiz aramiyor degil.
 • son bölümlerde neyi ayağa düşmüş abi? çok merak ettim. en son bölümü en süper bölümlerden biriydi mesela. mesut desen en başından beri aynı. sadece reklam olayı sonradan geldi. bana göre onu da formata uygun esprilerle harmanlayarak güzel yediriyor programın içine. diğer yarı/ünlü elemanların youtube kanallarındaki reklamlar gibi sırıtmıyor. neresi düşmüş ayağa?

  format gereği bölümün kalitesi çoğunlukla konuklara bağlı. konuk dediğin de karpuz gibi. eve alıp gelip kesene kadar içinden ne çıkacağını bilemiyorsun. ancak tahmin ediyorsun. aldığı karpuz kabak çıktı diye babanıza "ayağa düştü" mü diyorsunuz.

  neden ayağa düştüğünü mantıklı argümanlarla açıklamazsan kusura bakma da, sana ancak "popüler olana bok atayımda şanım yürüsün" cü deriz.
 • üstte bir yazarın ayağa düştü dediği kanalın son bölümü en iyi en eğlenceli bölümüydü. klasik ekşi sözlük beğenmeme timi...
 • buna çıkan her on çiftten dokuzu eski sevgililerini aldatarak birbirini buluyor niyeyse. özellikle mi seçiyorlar(ki kuvvetle muhtemel) yoksa millet hakkaten boynuz şov mu yapıyor(buna inanmak istemiyorum) anlamadım.

  - nasıl tanıştınız?
  + eaaa biz sinemle bi seminerde tanıştık o sırada ikimizin de sevgilisi vardı (alkışlar hani elleri göreyim elleri)

  - nasıl tanıştınız?
  + ben söyliyim biz hakan’la tango kursunda tanıştık o sırada onun sevgilisi vaaaardı ve beraber geliyolaaaardı ama ben nasıl kuruluyoruumm nasıl hasetle bakıyoruumm hihihihihi (bu tipteki kızların bir şeyler anlatırken kafaları da sürekli oynuyor niyeyse)

  - nasıl tanıştınız?
  + biz bersuyla otelde tanıştık o sırada bersu yan odada sevgilisiyle seks yapıyordu vurdum kapıyı girdim içeri dedim yavaş(bence de )
 • severek izlediğim, zaman zaman ağız dolusu kahkaha attığım bir program. pazar günlerini iple çekiyorum tabiri caizse..
 • ilker gümüşoluk ve eşi neden hala gelmiyor çok merak ettiğim program.
 • fena olmayan bir mizah içeren program. sol frame ve arkadaş ortamından çok duyduğum programı 19. bölümüyle ilk defa izledim. dikkatimi çeken şey mesut süre o kadar çok “saçma sapan” diyor ki çok takıldım buna.
40 entry daha