şükela:  tümü | bugün
784 entry daha
 • sinirim bozulsun, başkası adına utanayım diye izleyip güle güle yamulduğum program oldu. hatta mesut'un tarzını kendime benzettim. yine bi başkası yedi ekmeğini şakacılık yeteneğinin. :/
 • ha sıçam, ha sıçtım, ha sıçıyorum.
 • artık şu mesut’a ağzının payını verecek bir babayiğitin ortaya çıkması gereken programdır. çok kaşınıyor. biriniz katılıp şunu kaşıyın yoo falan deyin saçma sapan adamlara bir şey dikte etmeye çalışırken. adamlara çok oynuyor ve boş oynuyor. karşısındaki biraz ezik olmasa, bi tık alfa olsa apışıp kalacak. özellikle mi seçiyorlar nedir.

  mesut, iyice şımardın. adamlara böyle davranamazsın yani. hanımcı mesut. günün birinde adamın biri tokadı basacak ağzının üstüne şaşırıp kalkacaksın. bir an önce titre, silkelen, silkin, hopla, zıpla, sallandır, indir kaldır, havalandır ve kendine gel. seni oraya çıkardığımız gibi alaşağı etmesini de çok iyi biliriz. bizi tanı my lion.
 • programın kurgusu çok güzel. konuyu sulandırmadan özet geçiyorlar. evlilik teklifi sorusu çok demode. paraşütle olanı bile vaay dedirtmiyor yanı buradan nasıl bir malzeme çıkar da güler insan?

  mesut süre şaka/espri oluşturacam diye çok kasıyor ve yarı yolda kaldığı anlarda imdadına bok/ sıçmak/ hassktr yetişiyor. ve insanlar da her seferinde gülüyor ilginç. evet bazen gerçekten yerinde oluyor ama çok zaman seyircide bir reaksiyon oluşmadığı zaman devreye sokuyor ve bu sırıtıyor. oysa potansiyel var daha kaliteli şekilde güldürebilir.

  bi de çekim açısı rahatsız edici. kocaman ayaklar kamerayı kaplıyor falan. çoraplara odaklanmalıyız belli. elinde mikrofon tutması da gereksiz olmuş. yaka mikrofonu takıp yüzüne yüklediği yükün birazını diğer eline verebilir.

  eyyorlamam bu kadar demek istemiştim hep. buraya nasip olsun hadi.
1 entry daha