• şu ana kadar pc denilen alette çıkmış en detaylı film pardon oyun
  • solid snake adli kahramanimizin oyunun sonuna dogru bi yerde metal gear'in patlamasiyla sineyk gibi duvara yapistigi yeri aklima kazinmistir...

ayrica meryl bacimizi kurtaramayincaki feryadi da pazardaki marul saticisindan daha yaniktir.... meryyyyyyyyyyyyllllllllllllll!!!!!!!!!
  • turlu entrikalar ve zeki bulmacalarla orulu mukemmel bir oyun. oynamayanlar varsa haala, bilmiyorum onlara ben ne desem?
  • cd kutusunun arkasında "you are snake, a government agent on a mission to regain control of a secret nuclear weapons base from terrorist hands..." yazar.
    (bkz: konami)
  • yaklaşik 13 sene önce mesut bilgisayardan aldigim oyun , bir double density diskete sigmişti.
  • (bkz: metal militia)
  • sadece odalar içinde dolaşıp adam öldürme amaçlı bir oyun değil, belli bir temaya sahip, sürükleyici, bazen
    film / oyun ayırdetme anlayışını yitirmemi sağlayan konami firmasının önce playstation'a çıkardığı, daha sonra, oldukça beğeni topladığı için pc'ye uyarlanan yüce bir bilgisayar oyunu. özellikle metal gear solid 2 sons of liberty hem konusuyla hem grafikleriyle hem de sürükleyiciliğiyle oyun dünyasının mona lisa'sı, bana göre. bu oyun felsefede, edebiyatta, toplumbilimde kimilerinin "bitti" dediği, kimilerinin "böyle bir dönem hiç bir zaman yaşanmadı" dediği postmodernizm öğelerini içermektedir. gerçeklik ve kurgunun birbirine karıştığı hayatta bireyin konumu sorgulanıyor. söyleyecek sayfalar dolusu söz var bu oyun hakkında. tek bir cümle ile özetlemek gerekirse bilgisayar oyunu oynarken yanında bir de hayatına anlam katmak isteyenler bu oyunu mutlaka oynasın ve kendi çıkarımlarını yapsın.
hesabın var mı? giriş yap