şükela:  tümü | bugün
  • metal gear solid serisinin playstation portable platformu için yapılmış versiyonu. zaman olarak metal gear solid 3 snake eater sonrasında geçer. diğer tüm mgs oyunları gibi inanılmaz zevkli olmakla beraber, ara filmler çizgi roman tarzında yapılmıştır ve hatta metal gear solid in çizgi romanını çizen adam yapmıştır desek yeridir. bundan önceki 3 mgs oyunundan farklı olarak, snake i sürekli 3rd person kamera açısından görürüz...
  • 3.03 oe c custom firmware de calismayan kahreden oyun...
  • sony playstation portable için çıkmış metal gear solid oyununun ilk versiyonudur. bu versiyondan sonra birde portable ops plus versiyonu çıkmıştır. 2d görüntüleriyle cep telefonunda splinter cell oynamaktan farksız bi hale gelmiştir. portable ops plus kadar iyi olmasada ne de olsa bi mgs versiyonudur ve ve her mgs oyunu gibi mgs severler tarafından oynanması $iddetle tavsiye edilmektedir.
  • kojima'ya göre kendisi canon değil, spin-off'dur ama durun, hemen gitmeyin!

    evet, kojima bu oyunda sadece prodüktörlük yapıp oyunun senaryosuna hiç bulaşmamıştır. ama kanımca her mg seven için oynanması gereken bir seridir. frank jaeger'in ilk dönemleri, roy campbell, ocelot * gibi karakterleri görmek ayrı bir tebessüm bırakacaktır. ayrıca benim ilk kez mgs5'de var sandığım, sağdan soldan özelliklerine göre asker toplama mevzusunun başladığı seridir. çizgi romanımsı ara sahneler de ayrı bir tatlıdır. ek olarak da mgs3 snaker eater'dan da sürpriz karakterler barındırmaktadır.

    snake out.