şükela:  tümü | bugün
  • metal müzik dinlemenin kişiye herhangi bir zararı yoktur.
    ancak yüksek sesle müzik dinlemek zararlıdır. sürekli yüksek sese mağruz kalmak bazı nevrozlara yol açabilir. ileriki yaşlarda duyma kaybı meydana gelebilir.

(bkz: yüksek sesle müzik dinlemek)
    (bkz: metal)

edit: başlık başıma kalmış. bi troll daha ölmüş. umarım diğerleri de ölür.
  • su kristallerinin müzik dinlediğini sanan malları görmemizi sağlayan über olay.
  • rockçıların çirkin olmasınında bununla bir alakası olabilir. bilimsel olarak kanıtlanmış bakın!

(bkz: rockçıların çirkin olması)
  • klasik müziğin frekans aralığının metal müziğin frekans aralığına göre çok daha dar olması yüzünden, su kristalleri klasik müzikten kaynaklanan, daha dar bir alandaki ses dalgasına maruz kalmıştır.
    metal müzikte ise su kristaline gelen vurmuştur giden vurmuştur. ziller köpükümsü görüntüleri oluştururken daireleri elektro gitardan çıkan tizler meydana getirmiştir.

ama izin verirseniz su kristallerinden insan ruhsal yapısına geçişi sağlayan insan ben olmak istemiyorum.

kısacası iki müzik de güzeldir. dinleyiniz.
  • sözlüğün bilindik orospu çocuklarının tespit sıçmasına neden olan olay.
  • psikolog olduğunu iddia eden ancak taş çatlasa götteki bir kıl olabilecek olan hanzoların katıldığı önerme.
  • ruhsal yapısı olmasa da fiziksel açıdan sorun teşkil ettiğini düşündüğüm önermedir. nasıl bir panik atak hastası kalp ritminde olan bozukluktan şikayet ediyorsa eğer, bu şekilde sesli, ritmi hızlı olan müzikler de kalp ritmini, soluk alıp vermeyi hızlandırarak etkilemektedir. dolayısı ile hastaların çarpıntı dediği olay ortaya çıkmaktadır. işte bu yüzden bir etkisi olabileceğini, panik atağa sahip kişilerin müzik dinlerken bu tür şarkılardan uzak durması gerektiğini düşünmekteyim.
  • saçma bir tespit olmak ile birlikte ülkemizde psikoloji biliminin yerlerde süründüğünü de göstermiştir.
    show tv ana haberin doksanların sonunda başlattığı satanizm furyası da genç psikoloğumuzu etkilemiş olabilir.

ben mesala metal ile uğraşmıyorum. direkt post-rock dinliyorum.
    this will destroy you diye grup var. daha n'olsun?