şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bunu dinleyen ayrı gerizekalı, bu tarz müzik yapmaya çalışan ayrı gerizekalı.şimdi çullanan ezikler illaki olacak.giriş cümlesiyle biraz oyalansınlar sonra özgüvenleri yerine gelince altta yazacaklarımı okuyup akıllarını başlarına alırlar.metal müzik kökeni itibariyle de yalın bir müzik türü olmadı aslında. kurulduğunda rock ve blues altında takılıyordu,onların sayesinde ciddiye alındı. queen gibi grupların metalin kökeni olduğu iddia ediliyor fakat bunu işi bilenler savunmaz.bugün zaten fazlasıyla fraksiyona ayrılmış olan bu müzik türü kendini bilmez,müzikten anlamaz,hayvan gibi gitar çalmayı bir beceri zanneden aptalların toplandığı bir yer olup çıkmıştır.durum bugün için çoğunlukla böyledir.progressive takılan arkadaşlar da olayın farkına geç vardıklarından olsa gerek yumuşak bir geçiş yolu bulmuşlardır kendilerince.bugüne kadar gelmiş ve kabul görmüş birçok metal grubu da var fakat onların yaptığı müzik metal adı altında sunulsa da şarkılarında blues,caz ve klasik esintilerini okumak çok kolay.dediğim gibi çoğunluğu anlamsız,müziğin ne olduğunu bilmeyen boktan tipler.o şarkıları dinlerken solo gitar geçişleri müzikten anlayana bir gram zevk vermez ama hepsi hayvan gibi çıldırır.erkeği saçma sapan kıyafetler giyer,saçını uzatır ve genelde insan artığı bir tipi vardır.kadını azdır fakat ondan da bir şey beklenilmez.
 • en azından loser yazabilecek yetiye sahip olan müzik dinleyicileridir.

  ps: technospor
 • (bkz: looser ne aq?)

  başlık taşındığı için anlamsız görünebilir, ilk hali

  metal müzik dinleyenlerin looser olması idi
 • queen gibi grupların metal müziğin kökeni olduğunu iddia eden yazarın açtığı bir başlık.

  bir rock sever olarak bu yazılanları görmek cidden üzücü.

  (bkz: çocukları pistten indirelim lütfen)
 • (bkz: sabahın 8'inde buna mı içlendin?)
  (bkz: derdini sikeyim)
  ayrıca gerizekalı gruplar için :

  (bkz: cynic)
  (bkz: leprous)
  (bkz: fates warning)
  (bkz: opeth)
  (bkz: haken)
  (bkz: savatage)
  (bkz: death)
  (bkz: iron maiden)

  uzar gider. loooooooooooooooooser çok çünkü.
 • (bkz: looser)
 • başlık açmak için başlık açmak
 • ne yaptılar lan sana? elektro gitarla mi dövdüler? distortion ile bingildagina mi vurdular? bagetle götünde pratik mi yaptılar? noldu da bu kadar sinirlendin sabah sabah?

  t: metal müziği ve ona gönül vermiş olanları (icraci veya dinleyici) acayip kıskanan, hasetinden çatlayan yazar sinirlenmesi.

  ayrıca

  (bkz: derdini sikeyim)
 • metal müziği tekdüze bir tarz olarak tanımlayan suser başlığı. eminim beyonce, rihanna gibi isimleri de müzikal zenginliğe sahip olarak görüyordur.
  metal müzik, led zeppelin, black sabbath gibi grupları ilham alarak 70'lerin başında ortaya çıkan punk akımına 70'lerin sonunda tepki olarak doğmuş ve ilk ortaya çıktığında müzikal olarak zayıf ateşli bir tarz idi. ancak 80'lerin başındaki nwobhm akımı ile birlikte müzikal zenginliğine çok farklı renkler katarak iron maiden, saxon ve venom gibi grupların kazandırdığı çeşitlilik metal müziği black metal, thrash metal, doom, symphonic metal gibi dallara ayırdı.
  metal müzik o günden bu yana o kadar farklı renklere sahip oldu ki, bu müziğe ve dinleyenlerine looser demek(loser demek istendiğini var sayıyorum) ancak bu müziği anlamayan birinin beyanı olabilir.