şükela:  tümü | bugün
  • 2005’te murat özkaya tarafından kurulmuş kiralama şirketidir. önceleri istanbul üsküdar’ın bulgurlu semtinde hizmet verirken şimdilerde ataşehir’de yeni show room’unda hizmet vermektedir.

    geniş bir araç filosuna sahip şirket, fleetcorp’un desteğiyle kurulmuştur. (not: fleetcorp iflas etmiştir.) genelde ikame hizmeti veren şirket, ağını ikinci el otomobil piyasasına sürdüğü araçlarla genişletmiştir. ikinci el araçlarla ilgili uzun süre satış verememe gibi söylentiler de olsa 2. el araçlarda en temiz ve en düşük kilometreli araçlar bu elden çıkmaktadır. önceleri bazı esnaflarla bu işin yapan metal oto şimdilerde metal 2 adı altında ikinci el satışı yapmaktadır.

    kiralama şirketi de olsa nedense hiçbir zaman araç kiralayamadığınız bir şirkettir.
  • sakın metal otodan kiralık araca çarpmayın . 300 tl lik araba değer kaybı için benimle ön iletişime geçmeden icra talebinde bulunmuşlar ve mahkeme masrafları falan toplam 1000 tl talep ettiler . insan gibi arayıp isteseler zaten verirdim 300 tl yi . neyse bi hafta içinde itiraz edince iş uzuyor . 1 yıldır ses seda yok
  • fleetcorp ile başlayıp derindere ile devam eden otomotiv sektöründeki kriz ve küçülmenin yeni mağduru olarak, batışı dedikoduları konuşulan firma.