şükela:  tümü | bugün
 • pentagram'ın ardından çalan feridun düzağaç' ait boş ders şarkısı, o ana ait güzel bir fon müziği olmuştur: "ben bir zaman kaybıyım, beni boşver hocam...."
 • araçtan indikten sonra şarkıya klip çektiğini düşündüğüm gençtir.
 • arkadan çarpmış olmasına karşın müzik zevkinden ötürü torpil yapacağımız arkadaştır. şaka bir yana kendimiz hatalı olalım ya da olmayalım, kaza hepimizin başına gelebilir, geçmiş olsun diyoruz. cana gelmesin, olur öyle.
 • metalciler de yavrum kuzu gibi insanlar. hani tekno müizik olsa makasa yatıyordur suçlu dicem, rapçi olsa kafası güzel dicem, pop olsa telefonla oynuyor dicem de garibim metalcinin kafa sallama anına denk geldiyse demek.

  geçmiş olsun diyelim
 • araba kullanirken metal muzik dinlemeyi birakmamin nedeni bu iste. baskasini bilmem de ben metal dinlerken baska bir seye odaklanamiyorum...

  t: maddi hasarli kazadir.
 • metalci kardeşimin kabahatinin olmadığı kazadır. davar gibi sola çıkarsan, üstüne bir de frene abanırsan arkadan gelen de çarpar. sonra da arkadan çarpan her zaman suçlu. *
 • başroldeki metalci gencin bir anlık gaza gelip yok yere yaptığı kaza. seat çok masum değil, araya kaynak yapmış, ama metalci arkadaş o gaza gelmeyip ayağını frene dokundursaydı olmayacak kazaymış. işte bu yüzden kendinizi bilmeniz ve bu kadar gaza geldiğiniz metal şarkıları sürüş esnasında dinlememeniz gerekiyor. özellikle o hız yapma isteği veren bazı şarkılar vardır, arabanın hızını şarkıya eşitleme isteği hani, hah o şarkılardan uzak duracaksınız.
 • insanlarda ne muhakeme kalmış ne mantık. klavye kendi kendine yorum yapıyor.
  adam diyor ki "bu metalci ve uzun saçlı terörü bir an evvel bitsin lütfen"

  ulan...neyse ya.

  newton'a anlatır gibi anlatayım:

  - sağda seat şeridinin ortalamasının üzerinde bir hızla ilerliyor. derken öndeki vw bora
  frene basıyor.
  - seat duramayacağını anlayıp can havliyle hem fren yapıyor hem de kendini sola atıyor.
  - bakıyor arkasına düştüğü trafik de yavaş, freni bırakmıyor.
  - ha bayıldı ha bayılacak derken ali kızın elinden tutuyor. ali kıza bir klark çekiyor
  kahvedekiler ınınının diyor.
  - pentagram da duramayıp seat'a çarpıyor.

  pentagram'ın tek suçu temkini elden bırakması ve bu pusu anında orada olmasıdır. ayrıca 42. saniye'de "beni boşver hocam" derken seat'ın koluna girmesi ve muhtemel bir kavganın önünü alması da medeniyet göstergesidir. gördüğüm en şık en duygulu kaza sekansıdır.

  evet kendisi bir uzun saçlıdır ve pentagram dinlemektedir.

  bu bilgiler ışığında şimdi sorarım size:

  şeytan bunun neresindedir?
 • beni liseli yıllarımdaki hallerime götüren kaza.ayrıca geçmiş olsun. şu efsaneyide hatırlayalım bu arada. 1999 akmar pasajı baskını

  (bkz: akmar baskını)
 • şerit 3den 2ye düşüyor metalci qanki sucludur net