• insanlarda ne muhakeme kalmış ne mantık. klavye kendi kendine yorum yapıyor.
    adam diyor ki "bu metalci ve uzun saçlı terörü bir an evvel bitsin lütfen"

ulan...neyse ya.

newton'a anlatır gibi anlatayım:

- sağda seat şeridinin ortalamasının üzerinde bir hızla ilerliyor. derken öndeki vw bora
    frene basıyor.
    - seat duramayacağını anlayıp can havliyle hem fren yapıyor hem de kendini sola atıyor.
    - bakıyor arkasına düştüğü trafik de yavaş, freni bırakmıyor.
    - ha bayıldı ha bayılacak derken ali kızın elinden tutuyor. ali kıza bir klark çekiyor
    kahvedekiler ınınının diyor.
    - pentagram da duramayıp seat'a çarpıyor.

pentagram'ın tek suçu temkini elden bırakması ve bu pusu anında orada olmasıdır. ayrıca 42. saniye'de "beni boşver hocam" derken seat'ın koluna girmesi ve muhtemel bir kavganın önünü alması da medeniyet göstergesidir. gördüğüm en şık en duygulu kaza sekansıdır.

evet kendisi bir uzun saçlıdır ve pentagram dinlemektedir.

bu bilgiler ışığında şimdi sorarım size:

şeytan bunun neresindedir?
  • pentagram'ın ardından çalan feridun düzağaç' ait boş ders şarkısı, o ana ait güzel bir fon müziği olmuştur: "ben bir zaman kaybıyım, beni boşver hocam...."
  • arkadan çarpmış olmasına karşın müzik zevkinden ötürü torpil yapacağımız arkadaştır. şaka bir yana kendimiz hatalı olalım ya da olmayalım, kaza hepimizin başına gelebilir, geçmiş olsun diyoruz. cana gelmesin, olur öyle.
  • metalci kardeşimin kabahatinin olmadığı kazadır. davar gibi sola çıkarsan, üstüne bir de frene abanırsan arkadan gelen de çarpar. sonra da arkadan çarpan her zaman suçlu. *
  • bu kazada arkadan çarpan pentagramcı suçludur diyen trafiğe çıkmasın rica ediyorum. video olmasa arkadan çarpma diyebilirdik. lakin takip mesafesinde ilerlerken dalyarağın biri önünüze kırıp frene bastığında arabanızın kanatları yoksa çarpmaktan başka seçeneğiniz kalmıyor.
  • şerit 3den 2ye düşüyor metalci qanki sucludur net
  • başroldeki metalci gencin bir anlık gaza gelip yok yere yaptığı kaza. seat çok masum değil, araya kaynak yapmış, ama metalci arkadaş o gaza gelmeyip ayağını frene dokundursaydı olmayacak kazaymış. işte bu yüzden kendinizi bilmeniz ve bu kadar gaza geldiğiniz metal şarkıları sürüş esnasında dinlememeniz gerekiyor. özellikle o hız yapma isteği veren bazı şarkılar vardır, arabanın hızını şarkıya eşitleme isteği hani, hah o şarkılardan uzak duracaksınız.
  • araba kullanirken metal muzik dinlemeyi birakmamin nedeni bu iste. baskasini bilmem de ben metal dinlerken baska bir seye odaklanamiyorum...

t: maddi hasarli kazadir.
  • sanırım ankara etimesgut orası.kara kuvvetleri ve hava kuvvetleri lojmanları karşı karşıyadır,hatta hastane de vardır.abimiz de pek hiddetlenmiş herhalde.fazla gaza gelirsen olacağı bu.trafikte sakin kalmak önemli.
  • ülkemde her gün onlarcası gerçekleşen kazalardan yalnızca biri

tam yorum yapmak için olaydan bir 15 sn öncesini de görmek gerek. leon un önündeki kırmızı araç nereden geldi, neden fren yapıyor çok sarih değil.
hesabın var mı? giriş yap