aynı isimde "metallica (albüm)" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
4022 entry daha
  • debe edit: metallica'nin büyüklüğünü gösteren konser kaydı

şarap gibiler. güney amerika turnesinde ortaya koydukları performans altmış yaşına dayanmış bu adamların şarap gibi daha lezzetli hâle geldiklerini kanıtlar nitelikte.

bir grup düşünün; tüm dünyaya, en az sevilen müzik türü ile isimlerini duyursunlar.
    bir müzisyen düşünün; adı james olsun. yazdığı sözler, yaptığı besteler ile irili ufaklı onlarca rock/metal grubun kurulmasına vesile olsun.
    bir grup düşünün; kırk yıllık kariyerinin yirmi beş yılında internet olmadan tüm dünyaya adını duyursun.
    bir grup düşünün; adı metallica olsun 40 yıl içinde 7 kıtada 2.000 den fazla konser versin ve performans hep üst seviye olsun.
    bir müzisyen düşünün; adı james hetfield olsun ve bir çok insanın intihar edeceği hayatı yaşarken dünyaya müzik nedir, nasıl yapılır sorusunun cevabını versin.
    bir grup düşünün; dinlendiği zaman insana gitar çalma hevesi versin, gitar aldirsin, rock müziği sevdirsin, damarlara işlesin.

işte bu grup metallica. bir kaç gündür metallica dinliyorum sadece ve başka playlist açamıyorum, yavan geliyor başka gruplar ve müzisyenler.

bir grup düşünün; adı metallica olsun. üyeleri james hetfield, kirk hammett, lars ulrich ve robert trujillo olsun ve senden haberleri olmasa bile senin en yakın arkadaşların olsun. hepsi en iyi arkadaşım benim, james arkadaştan öte, sırdaşım ve dostum.

edit: düzeltme.

hesabın var mı? giriş yap