şükela:  tümü | bugün soru sor
 • abdurrahman dilipak'a göre, saadet partisi'nde necmettin erbakan icazetli olarak numan kurtulmuş'un karşısına çıkacak zat.
 • şu an hiç bir siyasi partiyle alakası olmayan, türkiye'nin değerlendiremediği bir profesör, bilim adamı, dahi...

  kendisini dinleyen herkese ciddi ufuklar açacak kadar büyük beyin.

  şu an onu siyasi mecralarda görememek büyük kayıp!
 • numan kurtulmuş volume 2. siyasi mücadelelere girmeyip tepeden inmeyi seviyor galiba. bağımsız milletvekili adaylığında yaşayacağı hezimet aklını başına getirecektir.
 • beyin siken sesiyle milletvekili olmaya çalışan looser.
 • internet sitesinde bugüne kadar gördüğüm en sempatik copyleft ibaresini barındıran, istanbul 1. bölge bağımsız milletvekili adayı.

  "muhtevasını değiştirmemek şartıyla yazılardan istifade edebilirsiniz."
 • prof. dr. mete gündoğan 1963 dursunbey doğumludur. çocukluk ve gençlik yılları ayvalık'ta geçmiştir.

  lisansını dokuz eylül üniversitesi’nde, yüksek lisansını orta doğu teknik üniversitesi’nde yapmıştır. british council’den kazandığı bursla cranfield teknoloji enstitüsü’nde üretim sistemleri mühendisliği alanında yüksek lisans (1990) ve doktora (1995) yapmıştır.

  2000 yılında doçent olmuştur. balıkesir üniversitesi, hacettepe üniversitesi (yarı zamanlı), polis akademisi (yarı zamanlı), uluslararası saraybosna üniversitesi ve bartın üniversitesi’nde görev yapmıştır.

  tübitak araştırma ve geliştirme planlaması müdürlüğü’nde araştırma mühendisi ve müdür olarak görev yapmıştır.

  devlet planlama teşkilatı’nda bilim ve teknoloji sektörü uzmanlığı yaptıktan sonra necmettin erbakan'ın başbakanlığı döneminde başbakanlık başmüşavirliği yapmıştır.

  milli güvenlik kurulu genel sekreterliği’nde açılan 20nci dönem kamu diplomasisi kursuna katılmıştır.

  akıncı f-16 uçak fabrikası’nda (taı) kalite teminat sistemleri başmühendisi olarak çalışmıştır.

  avrupa ford motor fabrikalarında (köln-almanya, genk-belçika, valencia-ispanya, bordeaux-fransa ve dagenham-ingiltere) “bilgisayar destekli bakım yönetim sistemi” projesinde mühendis olarak çalışmıştır.

  evli ve dört çocuk babası olan gündoğan ingilizce ve fransızcanın yanı sıra temel düzeyde felemenkçe, boşnakça ve arapça bilmektedir.