şükela:  tümü | bugün
  • istanbul barosuna kayıtlı olduğunu düşündüğüm hukukçu, çeşitli üniversitelerde öğretim üyeliği ve hocalık da yapmış yardımcı doçent, bilişim-oyun sektörleri ve kreatif sektörler içeriğine, hukukuna çok hakim bir türkiye oyun geliştiricileri derneği eski üyesi. eski dememin sebebi linkedin'deki bilgileri.

kendisini bugün gaming istanbul kapsamındaki konuşması sayesinde tesadüfen tanıdım ve ülkemizde bu tarz konuların sektörü bile oturtulamamışken bu sektörleri hukuğunun konusu yapması, hatta bir üniversitede oyun hukuku dersi açılmasında ön ayak olması ve tam bir profesyonel oluşu mutlu edici.

sanırım genelde şirketlerin avukatlığını yapıyor. bahsi geçen sektörlerdeyim ve hali hazırda eski şirketimle devam eden bir davam var. eğer ileride tekrar davalık bir durum olursa; şahıslarla çalışıyor ve astronomik miktarlar talep etmiyorsa kendisiyle çalışmak isterim. adam pro beyler. gamer olduğunu tahmin ediyorum. +5 diyen item diyen avukat mı olur?
  • (bkz: hoşgeldin mete abi) *

meteciğim gelir gelmez başlığını açmışsın. niye acele ettin bu kadar? neyse ya reklamın iyisi kötüsü olmaz, yap gitsin.
  • ''gelişmiş ülkelerde sınavlar seçmek için, türkiye'de ise elemek için yapılır''.

sözünün sahibi, oyun hukukçusu hocamdır.