şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
617 entry daha
  • hakkında proje mroje denmiş.
    habertürk'te izliyorum şu an. boş bomboş bir adam yahu bu. bundan proje mi olur.
  • güvenlik falan filanları uzmanı diye bir nam edinmiş kendine.
    kim vermiş niye vermiş kendi bile bilmiyor olabilir.
    öyle işte o da boşun teki kaynağı buldu kitapla mitapla yolunu buluyor napsın o da emekli(!!!!!!!!)
    asker maaşıyla bir yere kadar.
  • hani evde ses olsun diye televizyonu açarsınya, kanal program farketmez yeterki ses olsun. heh bu adamda önemli bağlantılar resmî açıklamalar arasında ki boş yapan bir abimiz. maksat bi şeyler konuşuyoruz tartışıyoruz gibi görünsün. hoş ben hiç anlamadım bu tartışma programları niye var. yararı yok zararı yok. bak şimdi düşündükçe geliyor. bence mete abiye haksızlık ettim resmî açıklamaları, canlı bağlantıları, haber saatlerini beklerken kanal boş kalmasın diye yapılan programlar bana göre.
  • bir kaç saat önce habertürk'te çok bilmiş hallerine ayar olduğum adam. aklınca ersan şen ile dalga geçiyor. saygısız herif.
  • bu adamın herhangi bir yorumu serkan inci, ajdar veya taksimde gezen cenk neyse, onlarınkine denk. güvenlik uzmanı falan da komik ünvanlar bu tip insanlar için.

ajdar: pop müzik ve güvenlik uzmanı

serkan inci: sosyal medya ve güvenlik uzmanı

taksim delisi cenk: pitbull, ebru gündeş ve güvenlik uzmanı

bakın, en az bunlar kadar komik duruyor.

edit: imlâ ve içerik.
  • acilim doneminde tvlerde aglayip, bir taraftan da kitabinin reklamini yapan abd pkk'ya yardim ediyordu, pkk gerillasi cok tecrubeli, mehmetcik yavru kedi gibi muhabbeti yapan sari biyikli bir emekli asker vardi. onun taifesi misyonunu tamamladi.

onlarin amaci, biz bunlari savasarak yenemeyiz, en iyisi acilima ses cikartmayalim fikrini oturtmakti. bu isi basardilar da.

selefi, terlikli mucahitler, islamiyetin crazy boy'u el-bagdadi onderliginde cikip bu asiri tecrubeli gerillayi dudukleyince, hatta mahmur kampini bile basip, ayn al arapda abd ucaklarindan mucahit basina bir bomba attirana kadar savasinca, militanlar where is us air force diye zirladilar. ve bir yarragim olmadiklari ortaya cikmis oldu.

simdi bu facasi cizik boktan orgute karsi, devletin gucunu anlatacak bunu da susleyecek adam mete yarar. maskulen bir tip, hayatta aglamaz, sesi, tipi falan yerinde. cv'si 10 numara efsane ekipten.

kisacasi evet bu adam bir proje.
  • şu ülkede 15 temmuz'un bir kazananı varsa o da mete yarar'dır. kendi kendine lâyık gördüğü güvenlik uzmanı payesi ve bir doğruya on palavra ekleyerek anlattığı hikayelerle iyi yürüttü gemisini.
101 entry daha