• hani evde ses olsun diye televizyonu açarsınya, kanal program farketmez yeterki ses olsun. heh bu adamda önemli bağlantılar resmî açıklamalar arasında ki boş yapan bir abimiz. maksat bi şeyler konuşuyoruz tartışıyoruz gibi görünsün. hoş ben hiç anlamadım bu tartışma programları niye var. yararı yok zararı yok. bak şimdi düşündükçe geliyor. bence mete abiye haksızlık ettim resmî açıklamaları, canlı bağlantıları, haber saatlerini beklerken kanal boş kalmasın diye yapılan programlar bana göre.
  • televizyonda olmamayı gerektirecek kadar agresif ve karşısındakine saygısı olmayan emekli binbaşı.
  • bir kaç saat önce habertürk'te çok bilmiş hallerine ayar olduğum adam. aklınca ersan şen ile dalga geçiyor. saygısız herif.
  • maaşlı hükümet övücü.
  • şu ülkede 15 temmuz'un bir kazananı varsa o da mete yarar'dır. kendi kendine lâyık gördüğü güvenlik uzmanı payesi ve bir doğruya on palavra ekleyerek anlattığı hikayelerle iyi yürüttü gemisini.
  • çok konuşup hiç bir şey söylemeyen 'uzmanların' başında gelen zat. maksat ekranda konuşmayı bilen eli yüzü düzgün olan biri olsun, oyuncu yokluğundan necip'i oynatmak zorunda kalan beşiktaş gibi kanalların vazgeçilmezi..
  • güvenlik uzmanlığı dışında her işi çok rahat sürdürebilecek kişidir.
  • haberturk televizyonunda yetkili bir abi.
    guvenlik politikalari danismani olmus.
  • kendisini her gördüğümde kanal değiştirdiğim uzman.
hesabın var mı? giriş yap