şükela:  tümü | bugün
  • radyo kozmos'da (92.3) perşembe geceleri 24.00 - 02.00 arasında yayınlanan çöl azizleri'nin hazırlayanı, sunanı. moonspell - second skin'e yaptığı eşlikle beni benden almış, kahkahalar eşliğinde sandalyelerden düşürmüş, gecenin bu vakti 146 marifeti ile internetlere sokup entry girdirtmiştir. burdan doğru saygılarımı sunarım.
  • kendisi hakkındaki tanımlayıcıları dağınık dağınık söylemekte bir terslik görmüyorum, ters bakış atması halinde dil çıkarıp al kendin topla banane denir..
    pek bir şövalye, çölde kaktüs görüp aziz falan diye sayıklayan kovboy, dragon, yeri geldi mi çay bile karıştıran centilmen, yüksek promilli jackass bozması, film izleme sahne diyalog hatırlama badisi ki fragmanların potansiyel sesi, sütyen baleni ile çamaşır makinası yapan ya da bozan mac gyver, karate çat çut yapıldığında "unagi"ci, kill bill den en çok çeken ama sızlanmayı gözü yemiyen, pis metalci dedin mi 2 kat pis bakan, elini savurarak karları uzaklaştırableceğini çikolatalı danone ve soğuk fanta içerek hastalığını iyileştirebileceğini sanan, gitmicem diyen ama omuzlarda zıplatılması yakın gibi gözüken löy löy löy..
  • basarilarla dolu bir kariyerin, askerden donuste kendisini bekledigine inandigim basarili muzisyen, radyocu.
  • katıldığı survivor yarışmasını bugün maalesef kaybeden catafalque solisti.
  • survivor yarismasindaki takdire sayan performansi ile gonullere taht kuran, basarilarinin devamini diledigimiz muzisyen.7 temmuz tarihinde hayatina bir baska guzellik katacak** ve umuyoruz ki basaridan basariya kosacaktir.
  • rock fm genel yayın yönetmeni. metehan ismini kullanmayı tercih eden, mert ismi ile çağırılmaktan hoşlanmayan insan.
  • rock fm'de her akşam mesut süre ile arka koltuk programını yapan, sabahları da mesut süre ile dinar kahvecinin sunduğu rabarba programının bir kısmını kapsayan külüstür bölümünde konuk olan şimdilerdeki radyo kişisi.
  • kanal d'de aşk yakar adlı dizide gördüm sanki, evet evet gördüm o, konserlerinden net hatırlayamasam bile radyodaki sesini asla unutmam.

şimdiye kadar sözlükte nasıl fark edilmemiş ya da radyoda neden bahsetmemiş anlamadım, belki radyodakini ben kaçırmış olabilirim, tabi bunların hepsinin hayal ürünü olma olasılığı da var.
  • yamulmuyorsam televizyonda arada bir reklam seslendirmelerinde sesini duyduğum kişi.
  • arka koltuğun karizmatik sesi. ayrıca kendisi son derece alçakgönüllü, söylediklerinize katılmasa bile sizi dinleyen, anlamaya çalışan, başka insanlara, başka zevklere saygılı, son derece bilgili ve dolu bir adam. hiç bir ayrımcılık yapmadan insanlara yardımcı olmaya çalışan, mubbeti hoş, güler yüzlü, uzun saçlı, bağırmalı müzik sever, kendisi de grupta çalar, ayriyetten müzik yarışmalarında jüri kişisi.