• adamın ismi meter ya, meter. ingilizce metre.
  • 5 yıl önce vücüt geliştirmeye başladığını tahmin ettiğim 15 dakikalık popülerimiz. 1 yıl sonra kendi entrylerime bakınca ''kimmiş yahu bu?'' diyeceğimden adım gibi emin olmama rağmen yine de yazıyorum.

neyse asıl konuya dönelim, tahminime göre 5 yıl önce vücüt geliştirmeye başlamıştır çünkü taner survivor'da şöyle kelam etmiştir;

''lan manyak meter, 5 sene önce benim senden daha iyi vücudum vardı''

gerekli çıkarımları siz yapınız. öff!

(bkz: can sıkıntısı)

3 sene sonra gelen edit: bugün bu entry oylanmış, hakikaten son oylananlara baktığım da kim yahu dedim. insanın kendini tanıması çok güzel. hatırlayayım diye görsellerde yeniden arattım, adam bayağı kas torbası.
  • 3t'nin kriptoniti.
  • survivor gönüllüler taneri arkasından vuran kıbrıslı arkadaşı. taner'e yapılan yanlis bize yapilmistir.

(bkz: akıllı ol meter)
  • vucut gelistirme ile ciddi olarak ilgilenenlerin uyguladigi protein agirlikli, az yagli, az kalorili dieti adada uygulayamacagi ve bunun sonucunda ciddi anlamda kas kaybina ugrayacagi icin cekilmistir bu murat boz ve davut guloglu hibriti eleman. oyle rahatsizlanmak falan gecelim simdi bunlari. seni zaten birinci yapmazlardi, bosu bosuna deforme etmis olurdun vucudu... iyi yaptin cekilmekle termometer'cigim... alemin en ciks spor mekanlarinda personel trainer olmak, giyim kusam markalari icin model olmak varken ne gerenk var, degil mi?
  • mudurnu vitrinindeki piliç çevirmelerin pişmiş haline benziyor. mecaz değil.

http://a0.twimg.com/…images/1283859441/img_2323.jpg
  • taner'in kızdığı kadar var olan adamdır. taner böceklerle, farelerle, orangutanlarla uğraşıp dağdan bayırdan atlarken o bir facebook olayıyla gündem olmuş, bir dolu televizyon programına çıkmıştır, götürdüğü gızlar da cabası.
  • durup dururken, hiçbir şey yapmadan meşhur olmuş kişidir. şimdi bir de acun bunlara program hazırlıyormuş, acun firarda tarzında olacakmış ve bu taner - meter ikilisi dünyayı dolaşacakmış... arkadaş bir insanın başına ancak bu kadar basit konar bu talih kuşu. şanslı adammış...
  • acun'un ne yapip ne edip adaya gondermesi gereken bir arkadas. hayatimda bu kadar guzel yasemin diyen insan da gormedim.
  • youtube'daki savunmasını dinledim ve çok ikna oldum.

taner taklaya gelmiş olabilir.
hesabın var mı? giriş yap