19 entry daha
  • keşke tekrar oynamak istesem diye düşünüyorum. üzerine düşünsem zaman geçirsem falan. bazen gün içinde yapmak istediklerime değil yapmam gerekenlere bile zamanım kalmıyor, bazen de zamanımı nasıl geçirsem diye düşünürken buluyorum kendimi. işte ikinci durum için çok güzel olurdu.
  • 7-8 yılda üniversiteyi bitirmeye çalışıyorlar.
  • eğitim hayatım sarpa sardı. bırakalı yıllar oldu artık cs:go gta gibi oyunları oynuyorum.

günde saatlerce oynadığım için pişman değilim ama herşey zamanında güzeldir.
  • şu an cs go oynuyorum. tabii ki enter the east eşliğinde.
  • içine sıçmışlar oyunun. geçen bir oynayayım diye indirdim. full skille 3-5k vurduğumuz oyunda 21lvl adamdan 30milyon yedim. full parlayan çarımla...
  • küçükken oynardım deli gibi. pişman da değilim. öyle mutluydum çünkü. artık çocuk değilim o yüzden world of warcraft oynuyorum. beni mutlu eden 2-3 şeyden biri.
  • 10 sene sonra tekrar başladım. şu an oynuyorum lol.
  • (bkz: okuyom ben ya)

bazen tekrar yüklesem de girsem diye düşünüyorum da, o kadar geçmişi kaldıramam.
  • bu başlığı açan kardeşime teşekkürlerimi iletiyorum tanıdığım tüm metin2 tayfası heralde işsiz ama o zamanlar o çarlar için nelerimi vermezdim ömrüm geçti o oyunda ama pişman değilim hiçte olmayacağım bu arada eski tadını alır mıyım diye baktım yok aga eski tadını eskide bırak kalsın her şey her zaman olmuyor
    edit, bu arada oyun insanı gerçek hayata hazırlıyordu ne dolandırıcılar vardı be iliğimi sömürdüler hem kandırdılar yok demirci hilesi yok o yok bu diye diye elimdeki kılıcı alanlar oldu, çar soyanlar mı dersin neler neler ayrı bir evren içine girmeyen bilmez yıllarını vermeyen anlamaz anlayamaz
  • çalışıyoruz (bkz: yazılımcı)

oyun eski halinde değil, son bir kaç yıl içerisinde bir kaç kez deneyeyim dedim cıks, o eski zevk yok, arkadaş ortamıda yok

diğer oyunlarda pek sarmadığından arada bir hikayeli oyunlar oynuyorum sadece
159 entry daha
hesabın var mı? giriş yap