• kendisinde ''joker'' olma potansiyeli görüyorum. heath ledger ın kopyası olmasada andırıyor. saçı, bakışı, mimikleri..
  • bir dönem sevgilimin kaldığı yurt odasının duvarında yazan cümlenin öznesidir.

"metin akdülger's tears can cure cancer, but he never cries."
    ("metin akdülger'in gözyaşları kanseri tedavi edebilir, ama o asla ağlamaz.")

koç üniversitesi e 204 numaralı o odada ve sonraki üniversite yıllarımızda az geyiğin dönmedi metin.
  • dizilerini izlemişliğim yok ama ismini cismini biliyordum. geçen metrobüste yanımda dikilen, dizi setlerinde çalıştıklarını anladığım iki kadının kulak misafiri olduğum sohbetlerinde ismi geçti. kadınlardan birisi kendisinin ne kadar disiplinli ve işine saygılı olduğunu anlatmak için "metin, dördüncü murat'tan daha dördüncü murat'tır." şeklinde bir cümle kurdu. başlığındaki entry'ler de bu görüşle paralel görünüyor. yolu açık olsun.
  • bildiğin yakışıklı...
  • sen o kadar karizmatik yakisikli ol, kaliteli yapimlarda rol al sonra link kaydirmaci kiz arkadasin yuzunden sude alkis gibi tiplerle takil. te allam.
  • hava er eğitim tugay komutanlığı'nda aynı bölükte bedelli askerlik yaptık. mütevazı bir insandı. kendisine herhangi bir ayrıcalık tanınmadı, zaten öyle bir talebi de olmadı. hatta sırf ünlü olduğu için bazı duyuru ve yazıcılık işleri kendisine yüklendi, şikayet etmeden yerine getirdi. ünlü olup bedelli askerliğinde angarya iş yapan kaç kişi vardır bilmiyorum. herkesin sorularını sıkılmadan, terslemeden yanıtlamaya çalışırdı. pideciye giderken yolda biraz muhabbet etmiştik.
  • boklu yaz dizilerinde kaslı iş adamı rollerinde oynamayıp kalburüstü yapımlarda oynayarak kalitesini belli eden oyuncu.
  • abicim senin cansu akın ve ahmet aksöz 'gibiler'le ne işin var allah aşkına ya! birgün ben ne yapmışım diyeceksin.
  • şahsiyet dizisinde haluk bilginer'den sonra en iyi oyunculuk sergileyen aktör. haluk bilginer'den de iyi olmayıversin zaten bir zahmet.
  • medcezir'deki genç oyuncular içerisinde (bkz: taner ölmez) ile beraber en yetenekli olanıdır. baya bildiğin orkunç adam. karakterine de gıcık oluyorlar falan ama yaman ile mira o kadar mıymıy ki diziyi izlenilebilir kılan birkaç karakterden biri orkun karakteri. birkaç kez karşılaşmıştık orkun kadar olmasa da yine gayet tarz bir bey de kendisi. heath ledger sever bir insan olarak kendisini beğenmesek olmazdı zaten. ha bir de arada soundcloud listesine yeni şarkılar eklese güzel olur. daha iyi projelerde yer alır da yürür gider umarım, takipteyiz.
hesabın var mı? giriş yap