şükela:  tümü | bugün soru sor
 • beşiktaş' ın kartal yuvalarından sorumlu yöneticisi. beşiktaşlıların soru, görüş ve önerilerini bekliyor.

  mail adresi: metin.albayrak@bjk.com.tr

  twitter için:http://twitter.com/#!/metin__albayrak
 • bjk yönetim kurulu üyeliği görevinden istifa etmiştir.

  http://www.kap.gov.tr/…irim/bildirim.aspx?id=220274
 • demirören yönetimlerince yıllardır berbat işleyen kartal yuvalarını * düzeltmeye çalışan yönetici. icraatları arasında feda t-shirtleri, beşiktaş'ta 8 katlı kartal yuvası açmak, kreasyonları yenilemek, tüm kartal yuvalarının aynı dizayna sahip olması, samsun, konya, gaziantep ve mersin gibi büyükşehirlere kartal yuvası açma kararı, antalya'ya ve izmir'e ikinci, ankara'ya dördüncü mağazayı açmak var. bu çalışmalar ve feda kampanyası sayesinde geçen yıl 11 ayda yapılan ciro bu yıl 1 ayda yapılmış. kısacası iyi yolda ama kartal yuvaları özellikle çeşitlilik açısından hala fenerium ve gs store'dan geride.
 • işini bilen ve vizyon sahibi bir insan olduğu izlenimi uyandı bende.

  http://www.bjk.com.tr/tr/haber/53648/
 • bende daha önce yazılanların tam aksine vizyonu küçük,işbilmez şark yöneticisi izlenimi uyandırmış yönetici. hazretlere göre e-bilet gibi fişleme ve taraftarı yolma aracını protesto eden çarşı hainmiş.hazretleri, fenerbahçe maçı gibi bjk'ın 80.000 kişiye oynayacağı maçın 20.000 kişi ile oynanmasını gayet normal buluyor gözüküyor. fenerbahçe ve galatasaray'ın e-bileti bu sene uygulamayacağız çıkışına rağmen kendilerinin bu uygulamaya en önemli maçta boyun eğmelerinin hesabını vermek yerine taraftarına çıkışıyor.
  metin albayrak gbii yöneticiler, beşiktaşımızın neden artık türkiye'nin 3. büyüğü sıfatına mağruz kaldığının en açık göstergesidir.
  hazretlerini açıklaması:http://haber1903.com/…iktas-25060-ihanet_imasi.html
 • "maça gelmeyeceğini söyleyenler, kulübe zarar vermek isteyenlerdir..."

  buyurmuş.

  senin haddine mi böyle bir değerlendirme yapmak hacı abi?

  diğer kulüpler, bu e-bilet mevzusunun ihaleyle birilerine havale edilmesini en başta sistem entegrasyon maliyetini yüklenmemek için istediler.

  bizim zaten stadımız yeni yapılıyor, kamera sistemi desen, turnike sistemi desen ona keza peki siz neyin kafasındasınız?

  dersin ki; "e-bilet sistemine entegre oluyorum ancak passolig'e dahil olmuyorum kart 1903 üzerinden yapacağım bütün işlemlerimi" dersin, kart 1903 sahibi olmayana hiçbir surette bilet satmazsın olur biter...

  neymiş, galatasaray maçında 80.000 kişiymişiz de ne olmuş, maçı mı kazanmışız?

  o maçta üzerimize uygulanan senaryodan bihaber bir elemanın yönetimde ne kadar acı değil mi?

  sen bizim derdimizin ne olduğunu bile anlamadan, beşiktaş'a zarar vermek istediğimizi nerenden çıkardın?

  cidden soruyorum bunu yahu? beyin denen organın işi olamaz bu iş, nerenden çıkardın?

  insanoğlu düşünme işini sadece beynine bırakmalı arkadaş. metin albayrak gibi beyni dışında organlarını da düşünmeye sevk eden insanlar ahanda böyle saçmalar...

  söyle metin, nereden neyin ihalesini alıyorsun?
 • beşiktaş meydanında gezi'ye giden beşiktaş'a giremez diye hoparlörle bağırmasını istediğim ak yönetici.
 • 3g kuvvetiyle akp'ye yalakalık yapan adam
 • rizespor maçı sonrası koray altınay'ın gördüğü kırmızı kart için "ağırdı." tabirini kullandı. bu pozisyon kırmızı değil, kan kırmızısı resmen.
 • (bkz: bsg)