şükela:  tümü | bugün
 • cok iyi kalpli sevecen bir tiyatro oyuncusu yeni yonetmen.
 • hacettepe üniversitesi iktisat bölümünde iktisat tarihi doktoru. kendisi aslında inşaat mühendisidir. amerika'da felsefe hocalığı yapmıştır. alanının dışında sanat felsefesinden tutunda kaos teorisine kadar hakkında iki çift tutarlı şey söyleyemeyeceği yoktur. çok zeki, sevecen, mega entellektüel biridir. ne sorsanız anlatır. sexy en çok kullandığı kelimedir. muhteşemdir işte daha ne diyim..
 • korkunç şevkatli kibar bir yönetmen şekli.dehşetli düzeyde empatiktir ve insanları kırmadan derdini anlatmaya ciddi özen gösterir.evlere şenlik bir ifade coşkusuna sahiptir.oyuncuya durumu anlatabilmek için her seferinde fikrini oynayarak birebir örnekler. iyi oyun çıkarabilmek adına oyuncusunun her türlü nazına sorununa katlanır.yeri geldiğinde sabah kadro kahvaltı etsin diye cebinden öder poğaçalar alır.herkese elleriyle meyva suları koyar.süper bir kişiliktir.sürekli güzelim,canım kelimelerini kullanmak suretiyle konuşur.oldukça anlayışlıdır ve hep alttan alır.bununla birlikte çok mükemmeliyetçi ve yaratıcıdır. 1,5 yıldır oynanan oyuna bile yeni şeyler,yeni neşeler ekler.tamm bir müzikal tutkunudur.şu anda piyasadaki laçkalık ve şebeklikten en uzak çocuk oyununu*, çılgın gibi nöron harcayarak sahneye koymuştur.çocuk oyunları ve çocukları çok sevmesi sebebiyle de çıkardığı çocuk oyunu, izleyen çocuğu maymun edip palyaçolara alkış tutturmaktan çok görsel, müzikal ve edebi/teatral vs olmak üzre dört bir yandan beslemek üzerinedir.şimdi bu kadar şeyi yazıp da kendim bile 'bir insan nasıl bu kadar böyle olabilir ' deyip şüphe ettiğim fakat bir o kadar da öyle olduğunu bildiğim bir şahsiyettir kendisi.bir müzisyenin ya da bir oyuncunun başına gelebilecek en sorunsuz en olumlu yönetmen tiplemesidir.oyununda çalan ve bilumum kişisel neşelerine tanık olan biri olarak onunla çalıştığım için ziyadesiyle şanslı hissetmekteyim kendimi.
 • abuzer kadayif filminde abuzer beyin e$cinsel yardimcisini oynami$tir kendileri.
 • hacettepe ünv. iktisat bölümünün doktor ünvanli hocasi. ülkenin en iyi birkac hocasindan biri oldugunu kesinlikle iddia ettigim; kendisinden ders aldigim ve sahane sohbetlerini tadabildigim icin kendimi her zaman sansli hissettigim; dersinden cikinca kafanizin allak bullak oldugu, ama biraz düsününce her seyi anladiginizi fark ettiginiz; ögrencisine verdigi degeri baska hicbir hocada göremeyeceginiz; odasinin kapisini her daim acik tutan, ögrencilerin adini asla unutmayan, derse katilan misafir ögrencilere "bizde misafirlere seker verilir" diye seker, cikolata ikram eden; sinavlari bir a4 kagit uzunlugunda, kendisinin yazdigi hikayemsi sorulardan olusan; allengirli, dingil, seksi kelimelerini cokca kullanan; tipik hoca tanimina uymadigi icin kimilerinin hoslanmadigi, istanbul beyefendisi muhtesem insan!!
 • school is a holely place diyerek konuya son noktayi koymus insandir.

  kendisiyle ilgili although he is beautiful and sexy sozunu cumlelerinde sikca kullanir*
 • hacettepe üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinin zihin açıcı hocalarından biridir kendisi. en unutulmaz özelliği hiçbir şeyi unutmamasıdır ayrıca. ozledik kendisini...
 • reçel delisi*.. acı biber reçeli bulundurmuşluğu, ikram etmişliği var evinde.. acı biber reçeli kadar da aykırı kendisi.ve o kadar da "anlayana" bir insan..
 • gazi universitesi teknik eğitim fakültesi yapı eğitimi bölüm başkanı olanı var bi de. kasım kasım kasılmaktan yürüme zorluğu çekmektedir.
 • hacettepeye, beytepeye elveda demiş; müşavirliğe yelken açmış eski iktisat, daimi hayat hocası..