• yıllardır takip ederdim kendisini ama en son takipçi yönlendirmesi ile papağan gibi lafları tekrarlamaya başlayınca benim için bitmiş bir twitter fenomenidir.

yakıştıramadım kendisine ve tereddüt etmeden takip etmeyi bıraktım. buraları okuyorsa ne demek istediğimi anlıyordur. selamlar metin.
  • kovaladigi davalara ragmen bir turlu sevemedim bu adami. bir seyler eksik nedir tam bilmiyorum ama isinamadim. bir digeri de hakan demir.
  • kendine müslüman gazetecimsi. her sabah serpme kahvaltılarıyla nispet yapar sosyal medyada ama bir gün demez ki “aha şuradayım, gelin beraber yiyelim”.
  • bugün yaptığı açıklamalar çok ama çok karanlık bir tablo çiziyor.

rabia naz zaten içimde bir yara ama bir şekilde katillerinin yargılanacağına dair inancım hep vardı çünkü böyle bir olaya kimsenin sessiz kalamayacağına inanmıştım.

şimdi ise o inancı kaybettim.

11 yaşında bir kız çocuğuna acımayan insan her kötülüğü yapar. allah yardımcımız olsun.
  • kendisi "gazetecilik nedir? nasıl yapılır?" sorularına cevaptır.
    (bkz: rabia naz vatan cinayeti)
  • haluk levent geride bıraktığı çocuğuna sahip çıkmış ve 1 yıllık okul masraflarını üstlenmiş.. ve metin cihan a da sahip çıkmış..
    valla cidden haluk levent çok farklı bir insan yaaa.. helal olsun diyor ve kendi adıma teşekkür ediyorum ona.

https://twitter.com/…ent/status/1171668254848421890

tanım: rabia naz cinayetinde gerçekleri ortaya çıkarmaya çalıştığı için gördüğü/göreceği baskılar yüzünden yurt dışına çıkmak zorunda kalan nesli tükenen 'gerçek' gazeteci.
  • rabia naz vatan'ın cinayetini kamoyuna duyuran, tosuncuk'un uruguay'daki görüntülerini servis eden araştırmacı gazeteci.

bugün ülkede güvende hissetmediği ve bir süre terk edeceğini açıkladı.

adamı rabia naz ile tanıyıp takip edeli 1 sene oldu ve gitti bile. çok yazık. ama emeklerine teşekkür ediyorum. yurtdışından da takip etmeye devam edeceğim.
  • sosyal medya hesabından türkiye'yi terkettiğini duyurdu ve ''kendimi artık güven de hissetmiyorum'' dedi.
    ve:

açıklama linki
  • hakkında sadece 4 sayfalık entry girilmiş olması utanç verici. rabia naz davasında kendini feda etmiş, devletle mücadele etmiş şu an bu mücadelesi yüzünden yurtdışında yaşamak zorunda kalan gazeteci.
  • (bkz: haluk levent'in metin cihan'a desteği)

you will never walk alone dinlemek istiyorum, ne yaparlarsa yapsınlar, neyle korkuturlarsa korkutsunlar bu şarkı asla ölmeyecek.
hesabın var mı? giriş yap