• denizli donuslerinde sabaha karsi genellikle 4 civari ugranip, bagirsaklarda sikisma sendromundan dolayi ziyaret edilen yer..diger zamanlarda metin dinlenme tesisleri isminin duyulmasi bile insanin dotunde bir usume, bagirsaklarda ise rahatlama hissi yaratir...sabaha karsi uyuklamak isteyen zavalli ziyaretcilere, mola suresi boyunca dahili anonslar ve fon muzikleriyle eziyeti bir borç bilir arkadaslar.."denizliden kalkip, istanbul istikametine giden pamukkale turizmin sayin yolculari, mola sureniz sona ermistir..metin dinlenme tesisleri iyi yolculuklar diler, tesekkur ederiz..."

son donemlerde ise fon muzikte yaratıcılık sınırlarini zorlamaya baslamislar, her seyahat sirketine degisik muzik uygulamasina gecmislerdir.. hidayet turizm anonsu arkasina koyduklari another day in paradise muzigi dikkatlerden kacmamistir...
  • yoldaki kocaman "metin tesisleri" tabelası semih cumhuriyeti çağrışımı yapan dinlenme tesisi.
  • epey yüksek fiyatlarla çeşit çeşit ürünler satan tesis. daha önce karşılaşmadığım peynir türleri, kahvaltılıklar, çikolatalar gördüm burada ama hiç merak edipte almadım. tuvaletleri hemen her dinlenme tesisi gibi bir liradır. sıkışan mecbur girecek mantığı.

toplu ulaşımdan nefret ettiğim için bu gibi yerler pek hoş hatıralarla yer etmemiştir beynimde. otobüste geçirilen rahatsız saatlerin ortasında, uykusuz, sersem gibi gidildiği için olsa gerek. bir de gecenin üçünde orada lokum, pişmaniye yapan adamların haline oldum olası üzülmüşümdür.

ayrıca hiç bir dinlenme tesisinde yorgunluğumun azaldığını hissetmedim. adı dinlenme tesisi.
  • 1.5 lira tuvalet ücretiyle kafa bulan tesis...

bir daha öldürseler de bu tesise adımımı atmam... otobüsçülerin yükünü insanlardan çıkarıyorlar... ayıptır, günahtır...

1.5 lira tuvalet ücreti ne demek?

gidin abi, opet’lere girin, bp’lere girin, shell’lere girin bu adamlar gibi işletmelere para kazandırmayın...
  • çok hızlı teşekkür eden tesis. sen yavaş ve düzgünce iyi yolculuklar dile hemen ardından trip atar gibi ve hızlı bir şekilde "tişkür idirz" diye anonsu bitir. amacın insanların bilinçaltına "çabuk ol bak kalkıyor" mesajı vermek mi bilmiyorum ama bence düzelt bunu metin abi.
  • .. başak yerde wc bedava , niye sizde parayla dendiğinde " ç..şini oraya kadar tut o zaman" diyen esnafın olduğu yer .. kahvaltı eşek yükü para .. otobüs getirdi ya , mecbursun öpülmeye .. o derece !..
  • 21. yüzyılda hala tuvaletlerden para alan dinlenme tesisi, hayır temiz olsa neyse pis birde tuvaletleri. ayrıca içerisi buz gibi, herhalde yakacaktan da kâr elde etmeye çalışıyorlar.
  • pamukkale turizm'in mola verdiği mekan. böyle kaliteli bir firmanın bu üçüncü sınıf dinlenme tesisinde mola vermesi gerçekten kendilerine yakışmıyor.
  • gidildiğinde pişmaniye almadan dönülmemesi gereken mekan. zira pişmaniyeler göz önünde yapılmakta ve taze taze satılmaktadır. pişmaniye yapanları izlemenin de ayrı bir keyfi vardır. pamukova'ya yaklaşık on kilometre uzaklıktadır.
  • içeri girilmediği takdirde ferah ve güzel çevre düzenlemeleri yapılmış bir ortama sahip dinlenme tesisi.
hesabın var mı? giriş yap