şükela:  tümü | bugün
  • akp nin ordu 3. sıra mv adayı. tam sınırda. önceki seçimde 200 oyla almıştı akp 3. sırayı.
  • uzun yıllar büyük birlik partisinde siyaset yaptı. genel sekreterlik, genel başkan yardımcılığı gibi pozisyonlar üstlendi. alperen ocaklarının her daim içinde oldu. ticaret yaptı; cafe açtı, kapattı; beyaz eşya sattı; gençlik parkında tavuk döner sattı; para kazandı, kaybetti ancak itibarını yitirmedi.

cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partisinden ayrı hareket edip recep tayyip erdoğan'ı destekleyince partisinden ihraç edildi. tv programlarına katılıp ak parti'ye yakın bir duruş sergiledi. büyük birlik partisinden dava arkadaşı olan yalçın topçu'nun 63. hükümette kültür ve turizm bakanı olarak yer alması neticesinde ak parti'nin ordu listesinde 3.sıradan aday oldu.

kasım ayında milletvekli sıfatıyla meclise girmesi garanti isimlerden birisi.
  • akp'nin milliyetçi oyları kapma amacının tecessüm etmiş hâli.
  • ''sen kimsin ben milletvekiliyim!'' kadar kendini küçük düşüren bir cümle var mı?

hayatındaki en büyük başarı bakkala gidip ekmek almaktır eminim.
  • millete değil kendine ve ailesine hizmet için göreve gelmiş "milletvekili". makam ve mevkiyi sadece otorite ve gücünü artırmak için istemiş "milletvekili"..

kanunu kuralı hepimizden iyi bilmesi gerekirken altı üstü bir maç izlemek için tüm bunları ihlal edip birde üstüne kendisini uyaran görevliye pişkince saldıran kabadayı.

birde memleketim ordu'nun "milletvekili".. benim böyle bir "milletvekilim" yok..
  • mafya bozuntusu devlet memuru.
  • mhp'de yer bulamayıp bbp'ne yanaşanlardandır kendileri bu haysiyetli insan muhsin yazıcıoğlu'nun vefatından sonra yalçın topçunun ak parti tarafından kısa bir dönem bakan yapılması ve yalçın topçu'nun ak partinin takdirine mazhar olması ile birlikte yalçın topçu tarafından sevilen bu insan ak partiye geçmeyi başarmıştır.

inanılmaz müthiş bir fikir adamıdır. gözlerine baktığınızda zekasını ve derinliğini anlayabilirsiniz gözlerinden adeta ateş saçar. dik duruşlu ve karakter sahibidir ki o yüzden milletvekili olarak ordu ilini şereflendirmiştir.

tekrar belirteyim inanılmaz kalifiye ve şerefli bir insandır. işte bu yüzden türkiye dünya'da sözü dinlenen bir ülkedir.

"ben milletvekiliyim" narasıyla kuralları uygulayan görevliye saldırmış olsa da eminim görevlide de bir kabahat vardır.
  • benim vekilim değildir. kanun kural tanımaz zorba adamdan vekil olmaz, olsa olsa hak yiyici olur.