• bu aralar kendinden iyi söz ettiren turuncu.

reklamın iyisi kötüsü olmaz sözünü hepimiz biliyoruz. reklam ilişkisi olmasa ne olacak, sayfa sayfa tırnak içinde aşkından bahsetmesi daha ilişki yeni başlamış üçüncü gününde röp vermeler falan sadece kendisini nandırmaya çalışıyor.

ergen aşıklar gibi o aşk temalı bardağınız beni yerlere yatırdı onu da belirtmeden geçemiycim.
  • durduk yere türk erkeğinin özgüveninin tavan yapmasına sebep olan kişidir.
  • röportajı büyük olay yaratan ve ilişkileri için çirkin söylemlerde bulunarak yaptığı, yüklendiği misyon ile tezat oluşturan kişilik. önce röportajdan haberdar oldum ve kesin ayşe arman yapmıştır bu röportajı demiştim ki tahminim doğru çıktı.

içerisinde sokak ağzı ile bile denmeyecek şekilde kadınlardan çirkince bahseden bu kişinin söylemlerini röportaj diye yayınlatan ayşe arman'ı da eleştirmek hakkımız. ben olsam bu söylemden sonra ne diyon sen ya deyip röportajı sonlandırırdım ve iptal ederdim bir kadın olarak.

bir de şu var;
  • kişisel gelişimcilerin alayına (bkz: şarlatan) gözüyle bakarım ve nedense de beni hiç yanıltmazlar. bu adamın adını sözlük sayesinde duydum.

bu tip insanlar aslında çok büyük pazarlamacıdır ve bu insanlar bizim şeytan tüyü dediğimiz zımbırtıdan bulunur. iyi hitabete sahiptirler.

ben empati yoksunu ve kişisel gelişim inanmayan biri olarak bu insanlara harcanan parayı tamamen enayilik olarak yorumlayacağım.

not: şarlatan tanımı bu konuyla bağlantılı olarak #25426991 nolu entari de çok güzel açıklanmış.
  • son günlerde ciddi pr yapıp bilinirliğini arttırdı. sanırım yakında ya kitap yazacak veya program sunacak.
  • bana house of cards taki tom yates adlı meymenetsizi anımsatan adam.
  • unutulmuştur. 1 haftalık pr ünü böyle oluyür demek ki.
  • başarılı adam. millet kıskançlıktan ne yapacağını şaşırmış durumda. diyelim ki bu bir pr projesi. ne olmuş? hangimiz bunu becerebilir? millet altına fiat linea çekemiyor, kiralık veya değil adam ferrari çekmiş altına, hem de gt40. 1 günlüğüne z4 kiralayamacak adamlar hasetlerinden kudurmuşlar.
  • kontörü bitmiştir. ;)
  • kendisini meşhur adriana lima olayına kadar tanımazdım, hala da kimdir nedir pek bilmiyorum, pek de ilgilenmiyorum. kitap yazıyormuş galiba. ancak ilk fotoğrafını gördüğümden beri birine benzetip benzetip kim olduğunu çıkaramıyordum.

bugün nihayet house of cards 5. sezona başlama şansım oldu, o zaman farkettim. kendisini house of cards'taki kitap ve metin yazarı* tom yates'e benzetiyormuşum.
hesabın var mı? giriş yap