şükela:  tümü | bugün
 • akp'nin istanbul kongresinde haksızlığa uğrayan il başkan adayı.

  zoge: bilerek silmiyorum ki adam hangi noktadan nereye gelmiş, gücü ele geçirince kendisi de başkalarını nasıl haksızlığa uğratmış anlaşılsın.
 • bir arkadaşımın amcası bu adam. bu yüzden kongre öncesi serüveni bir miktar takip etme imkanım oldu. tabanın desteğini fazlasıyla almış bir kişi olarak, tavanın desteğini alan aday karşısında yenik düştü.
  hamiş: rte'nin dediği olur.
 • geleceğin başbakanı. uzun süre tefekkür ettim ve şu andan itibaren entelektüel kapasitemi kendisine adıyor ve sonuna kadar destekliyorum. yaşasın metin külünk ve ideolocyası! yaşasın rize!
 • twitter adresi: http://twitter.com/mkulunk
 • sözlük yazarıymış galiba.
 • siyasetçi olanını bilmem ama bordomavi.net'in yöneticisi metin külünk adam gibi adamdır ağabeyimizdir.
 • bordomavi.net'in metin abisi. her hali ile; konuşması olsun, duruşu olsun, insanlara karşı olan tutumu, karizması ve mütevaziliği ile tam bir beyefendi.

  hatta aslında, biraz ileri gidip kendisi için eskilerin tabiri ile istanbul beyefendisi ile mert, mağrur ve hırçın karadeniz delikanlısının tam bir karışımıdır der isem abartmış olmam sanırım. hani çok bir tanışıklığım ve görüşmüşlüğüm yok, eskiden bmn'de forumlarda yazdıklarından takip ederdim, sonra yıllar içerisinde bir iki kere trabzonspor ile ilgili spor programlarında bmn adına bir hukukçu ve taraftar kimliği ile telefondan canlı yayına bağlandığında veya stüdyoda programa katıldığında televizyonda görmüşümdür, bir kaç kere de bordomavi.net organizasyonlarında merhabalaşmış, kenardan konuşmalarını dinlemişimdir diğer insanlar ile. e tabi hali ile istanbul'daki maçlarda da görüşmüşlüğümüz vardır üç beş kere ama her ne kadar az görüşmüş olsak da sonuçta benim üzerimde bıraktığı intiba bu.

  hani kan ve toprak çeker derler ya, aslen rize'li olduğunu bildiğim bu abi de belki karadenizliliğinden ötürü işte öyle sevdirdi bana kendini. onun gibi trabzonspor taraftarları olması mutluluk verici. ayrıca az çok analiz edebildiysem kendisini; övülmeyi de hiç sevmez, sıkılır şakşakçılardan ve bu satırları yazanı da sağlam bir şekilde sopa bekler ama dilin daha doğrusu elin kemiği yok sosyal ortamda. naçizane seviyoruz kendisini, olur da tanışma şansınız olursa şöyle bir bakın gözlerine. eğer ki gözlerindeki o derin ifadeyi, gözlerinin o cana yakın gülüşünü yakalayabilirseniz ne demek istediğimi ve neden insanların onu bu kadar sevdiğini daha iyi anlayacaksınız.
 • siyasetçi olanını bilmem ama bmn yöneticisi olanla az kavga etmedim. tam bir hüseyin çimşir destekçisidir..
 • havacılık çalışanları greve gidemez şeklinde verdiği teklif içişleri komisyonunda kabul edildi. tüm havacılık çalışanlarına geçmiş olsun. korsan taksilerin arasından geçivermiş. http://www.gercekgundem.com/?p=461576

  durmak yok yola devam.
 • havacılıkta greve karşı olmasıyla büyük başkan regın'a özenmiş olduğundan şüphelendiğim siyasetçi. neoliberalizmin neferlerine de bu yakışırdı.