• 4 eylül 1994'te dep mardin mebusu mehmet sincar ile birlikte devletin çeteleri ve hizbullah işbirliğiyle katledilmiş dep batman il yönetim kurulu üyesi.
  • bugüne kadar onun şahsına neden yazı yazan olmamış hala aklım almıyor. kendisi odtü'de okutmandır ve benim de hayatımda gördüğüm en kaliteli insanlardan birisidir. bu hayatta fazla keşkem olmamasına rağmen metin hocanın derslerinde hep keşke dedim, keşke metin hocamın derslerine daha çok katılma şansım olsaydı. dil öğretme becerisi olsun, derslerde öğrencilere yaydığı pozitif enerji olsun, insanlığı olsun, mizah anlayışı olsun her şeyi ile çok kaliteli birisidir ve herkesin hayatında olmasını isteyeceği ender insanlardan birisidir. buradan selam olsun. ayrıca bugün doğum günü iyi ki doğmuş canım hocam, canım abim.
  • gün itibariyle ziraat katılım bankası'na genel müdür olarak atanmıştır.
  • uludağ üniversitesi, iktisadi idari birimlerde öğretim görevlisidir kendileri. prof. dr. zeynel dinler'in asistanlığını yapmıştır. iktisat öğrencileri kıymetini henüz anlayamamıştır, ancak ciddi bir birikime sahip olmasının yanında, dersleri gayet öğreticidir.
  • derslerinde ağır bir şekilde zekice hükümete giydiren, güzel ders anlatan, öğrenciyi sıkmayan uludağ iibf'nin üstünde bir öğretim görevlisidir.
  • uludağ universitesi iktisat akademisyenidir. dersleri stand up havasında geçer çok zevklidir çok da iyi öğretir. iktisadi öğretileri çok güzel somutlaştırarak aptallara bile öğretir. üniversite içinde kendisinin bir standardı vardır. bu yüzden kariyerinin basamaklarını hocalık adına hızlı çıktığı düşünülür. lakin son zamanlarda kendisiyle çelişen ifadeler kullandığı görülür. örnek olarak, diğer hocaların sınavlarda optik forum kullanıp test yapmalarını eleştirip kendiside aynı yöntemleri kullandığı görülmüştür. kariyerinin en üst zirvesini line tv'de yaşamıştır. sırf isminin önünde doç. yazdığı için çıktığı düşünülmektedir şayet herhangi bir gazete okuyanda oraya çıkıp aynı sorulara cevap verebilirdi. hee tabi diksiyonu hitabeti güzel, o ayrı
  • dersteki tavrı, bilgisi ve anlattıklarıyla insana kendisini cahil hissettiren hali hazırda uludağ üniversitesi iktisat öğretim üyesidir. kıymeti bilinesidir.
  • eleştirel tavrı ve ironik diliyle hikâyelerini bir arada topladığı eşikte isimli kitabıyla raflarda gözüken yazar.
  • ''eşikte'' isimli kitabıyla hayatın içinden çekip aldığı küçük hikayeleri bizimle paylaşan yazar...
  • “faiz bir bazookadır”
    -metin özdemir-
hesabın var mı? giriş yap