şükela:  tümü | bugün
  • tercüman gazetesi ankara temsilcisi biri.
    olmayan saçlarını kâkül yapar. geçen bir alışveriş merkezinde, milletin gözünün içine bakarak ''ben önemli biriyim, tanınan biriyim'' havalarında yürürken gördüm. oysa herkes, olmayan saçla nasıl kâkül yapılmış, ona hayretle bakıyor, ama bu ''tanındım'' sanıp kasılıyor.
    valla bir dahaki sefere, ''saçınıza baktım amca'' diycem.
  • değişik bir internet sitesi olan kişi: http://tinyurl.com/4xg8eby
  • gazeteciliğin ajdar anık'ı.
  • siirt emniyet müdürü.
  • su an haberturk'te olan ve televizyona kafa atmama sebebiyet verecek olan sahis.

(bkz: beyni yok fikri var)
  • çok konuşup hiçbir şey söyleyemeyen gazeteci. biraz yırtık olsana ekranda.
  • devlet bahçeli'nin basın baş danışmanıdır.
    hocam sen bu partinin genel başkanının basın danışmanı değil misin? koca partinin hülya avşar gibi biri ile niye karşı karşıya getirilmesine izin veriyorsun? bu gibi durumlarda niye müdahil olmuyorsun da gby acemi açıklamarı ile karşı karşıya kalıyoruz? seçime giden şu kritik süreçte hülya avşar polemiğinin partiye ne yararı var? umarım en kısa zamanda bu mevzulara müdahil olursunuz.
  • akp %50 bandinda olaydi tayyip saraydan cikmaz, pahali kadehlerden suyunu icer, pahali klozetlerine sicardi gibi biseyler dedi az once. hahayt.
  • rte yi bile haklı pürü-pak çıkaracak çirkin bir söylemi var..derdi rte degil hdp ye kürtlere çamur atıp sataşmak bunun için ret yi katalizör olarak kullanıyor an itibarı ile cnn türk, ahmet hakan ın programında.

örnegin, rte güya pkk ya ne istediniz de vermedik demiş ( aslında arınç cemaate söylemişti bunu) ..bu derece ucuz bir yöntem kullanıyor.. ecdata saygı diyerek eşme üzerinden öcalana pyd ye sallıyor.
  • mhp'den antalya 9. sıra milletvekili adayı olmuş. genel başkan danışmanı olarak çok arka sıralarda kalmış.