*

şükela:  tümü | bugün
 • belki bir 10-15 yıl sonra ? neden olmasın.

  (bkz: menzilciler)
 • geleceğin muhtemel terör örgütü.
 • ayrıntılar:
  (bkz: #62057352)
 • (bkz: fetö)
  (bkz: sütö)
 • olası bir menzil terör örgütü kısaltması.
 • (bkz: reserved)
 • tarihe not düşmek adına; 24 haziran 2018'de yapılacak genel seçimlerde recep tayyip erdoğan'a açıkça destek vererek hükümetin yaslanacağı bir sonraki tarikat olmak için bir adım öne geçmişlerdir. ülke kademelerine sızacaklar ve pasta kavgası başladığında ellerinden geleni ardına koymayacaklarını düşünüyorum.

  konuyla alakalı: menzil tarikatının rte'ye destek ilanı vermesi
 • bundan 35-40 yıl önce aklı çalışan vatansever insanların hepsi aynı şeyi söylerdi. fetullah gülen tehlikelidir, vatana zarar verecektiir, yılanın başını ezmemiz lazım. sonuç uğur mumcu suikasti

  bundan 20 önce aklı çalışmasa da vatansever herkes farkına vardı. gülen cemaati yok edilmeli dendi. sonuç devlet kadroları cemaate açıldı

  bundan 10 yıl önce, tüm herkes durumum farkındayken ve cemaat'e karşı savaş açılmasını isterken ne oldu. cemaat devleti ele geçirmeye başladı. devlet kadroları emrine verildi, siyaset hizmetine açıldı.

  bundan 5 yıl önce ne oldu. cemaat istediği güce ulaştı, iktidar'a saldırmaya başladı
  bundan 3 yıl önce tüm ülkeye savaş açtı ve kaybetti. şimdi kabuğuna çekildi belki tekrar gelmek için hazır bekliyor bilinmez.

  o zamanın akıllı adamları, vatanseverleri gene sahalarda, bas bas bağırıyor menzil'e dikkat, süleymancılara dikkat, cemaat ve tarikatlere dikkat diye. zamanında fetö'yü yaratanlar gene kulaklarını tıkamışlar ve fetö'de olduğu gibi '' ne istedilerse vermek'' için uğraşıyor.

  süleymancılar (sütö), menzilciler (metö) diye ayırmıyorum ben, hepsi tehlikeli bunların. tüm cemaat ve tarikatlar aynı, birbirinden farkları yok.
  2+2=4
  fetö+güç=darbe/ihanet
  tarikat+güç=darbe/ihanet
  cemaat+güç=darbe/ihanet

  bir daha fetö çıkar mı, çıkmaz mı? sorusunu sormaya gerek yok. şu an cemaatler ne durumda inceleyin
  diyanet ele geçirildi
  bakanlık kadroları dolduruldu
  ihaleler veriildi
  ticaret ele geçirildi
  siyaset ele geçirilmek üzere

  bu adımları önceden hain fetöcüler uzun yıllarda tek başına yapmıştı, şimdi 3-5 tane farklı oluşum birleşip kısa sürede, ortaklaşa yapmaya çalışıyor.

  türkiye laik bir devlettir. devlet işlerine tarikat ve cemaatler karıştırılamaz. bu suçtur, bu aymazlıktır, bu ihanettir. 15 temmuz'da gördük bunun nelere yol açabileceğini, o kansızlar başarılı olamadılar diye sonra gelenler başarılı olamaz değil.

  yılanın başını ezmemiz gerekli. bu yılan ileride bizi sokar.

  (bkz: tehlikenin farkında mısınız)