şükela:  tümü | bugün
 • bagimlilik yapan instagram sayfasi. neler donmus serhat ya tadinda okuyorsunuz her paylasimi. turk insaninin ayri bir yuzu resmen, sosyolojik inceleme yapilabilir yorumlara.
 • ne acun'u severim ne şeymayı ama acayip müptelası olduğum sayfa. halbuki bana ne ama her şeyi "oha, hadi canım,vay bee, asasaagsgsd" gibi tepkilerle okuyorum.
 • çok yerinde paylaşımlarla metrese yalakalık yapan ve metresin admin olduğu saçma hesaplardan illallah eden herkesin, gerçekleri öğrenmek için takip etmesi gereken bir hesaptır. şu sıralar bağımlısı oldum denilebilir. metresi tanımam etmem ama genç kızları yanlış yönlendirdiği gerekçesiyle, ilgili kişi ve kurumların harekete gerçerek hesabının ve fan sayfalarının kapatılması gerektiğini düşünüyorum. genç kızlar metresliğe özendirilmemeli şeymafanclup'larla, metresliğin nasıl iğrenç bir bataklık olduğu, aile yıkmanın yuva dağıtmanın kötü birşey olduğu anlatılmalı. zeynep hanım'ı birkez daha takdir ediyorum asaleti, duruşu ve başarıları dolayısıyla. he şeymayada ne diyim okadar belli oluyorki çaresizliği ve çırpınışları. batıyor gün geçtikçe.

  birde soyadını ilicali yapmış bir fan hesabında ve muhtemelen kendisi yönetiyor. böyle gülünç ve zavallı bir durum olamaz.
 • baya ilginç bilgiler içermektedir.
 • ben de bakma gafletinde bulundum bu hesaba maalesef. şeyma kimdir acun kimle yatar bilmem etmem de bu hesabı yöneten yazan araştıran insanlar bu ne kin ve nefrettir abi. milli metres diye, yüksek sosyeteye girmeye çabalayan varoş diye almışlar kızın her türlü fotosuna bin bir iğrenç yorum. yok her yeri estetikmiş, yok parayla güzelleşmiş, eski fotoları leş gibiymiş.

  hesapta acun'a yönelik tek ifade yok. varsa yoksa yuva yıkan milli metres. acaba hırsızın hiç mi suçu yok. bi de şeyma'yla dalga geçiyorlar acun şunla bunla beraber seni sevmiyor ki diye. pardon da bu kadar kadın ve tek erkek sizce bi sorun yok mu, neden bütün kadınlar acun'un elinin kiri, neden acun'a tek laf yok. şeyma yuva yıkan kadınsa metresse, acun bey de yaşamasaydı o metres hayatını, uçkuruna sahip çıkaydı.

  ya acun'un eski manitaları ya da yeni şeyma rakiplerinin yönettiğini düşünüyorum hesabı. ama allah kimsenin kalbinde bu kadar kin ve nefreti barındırmasın diyorum.

  edit: mesaj geldi, şeyma'nın okuldan arkadaşlarıymış hesabı yönetenler. şeyma giydiğim elbiseleri size vericem diye söz vermiş ama elbiseleri vermediği için öfkeli kızlar topluluğuymuş. ulan demezler mi adama, kıza milli metres diyorsun, sen de metresin eski elbiselerini alamadığın için öfkelenen enayi. metreslikten bir tık daha beter bi durum bence.
 • ortada kıyafet alısverisi durumu yok adminlere bizzat sordum. okuldan da arkadas degiller. zaten az önce paylasımını yapıp yalanladılar mesajlaşma olayını. yalan yere iftira atmayın adamlar calısıyor. kusura bakma tatlım pek inandırıcı degilsin, kimse iki parca varos kıyafet için bu sayfayı acmaz.
  hem instagrama etiketlendiği fotoğraflara bakarsanız herkes metrese kin duyuyor ve hiçbiri metresi tanımıyor. ben de seymayı, acunu, zeynebi yada metres savar adminlerini tanımam fakat sayfanın sıkı takipcisiyim ve güveniyorum.
  takipçileri arasında ünlüler de var ve paylasım altı yorumlar çok komik.
 • ortada rezil gibi kendini afişe ettiği için değil, kıyafetlerinden vermedi diye saldiranlarin zeka seviyesinden şüphe ederim.
 • bir kaç haftadır sessizlik hakim sanırım acun bu işe el attı.
 • şeyma subaşı nefreti hastalık gibi bir şey. bir kere yakalandınız mı sonrası fena. iddia edilenlerin ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilemiyorum, sonuçta hesap başka birilerinin ilettiklerinden besleniyor. fakat çok başarılılar ve eğlenceliler. bence dedikleri az bile kalıyor. senin de dibi gördüğünü göreceğiz seyhmus. ayrıca hesap sıkı ekşi takipçisi, burdan da selamlar olsun (bkz: swh)