şükela:  tümü | bugün
  • 1 hafta önce instagramda keşfet kısmında bu hesaba rastladım. önce bi kaç foto derken ilk paylaşıma kadar indim. sanki kanım zehirlenmiş, aklım uçmuş gibiydi. damarlarımda şeyme subaşı'yı öldürmeye yetecek kadar nefret vardı. bu 1 hafta içinde bu hesaba şeyma subaşı'nın avukatı ihtar çekti (instagram hesabına nasıl ihtar çekiliyorsa artık ), amerika konumundan hesaba giriş yapılmaya çalışıldı (şeyma subaşı şu anda amerika'da) ve en sonunda hesap hacklendi. baya çalkantılı bir hafta geçirdik yani bu hesapla. şimdi paylaşımlarını başka bir hesaptan yapıyor.
    olay tam olarak şöyle gelişiyor. şeyma subaşı'nın hayatında bir dönem yer almış ve ya hala yer alan arkadaş, dost, akraba, komşu herkes bir şekilde bu hesaba bilgi aktarımı yapıyor. aktardıkları şeyler de o kadar garip ki okumadan edemiyorsunuz. bataklık gibi hesap. mesela şeymanın ayakları 37, zeynep ılıcalının ayakları 38 numaraymış.zeynep louboutin ayakabı alamasın diye şeyma subaşı aldığı ayakkabının hem 37 hem 38 numarasını alıyormuş. garip garip grup sex maceraları, silah kaçakçılıkları, uyuşturucu işleri falan anlatılıyor. baya high bi hesap.
    2 gündür de takipçilerinden gelen metres hikayelerini paylaşıyorlar, globalleşmeye karar verdiler galiba.
    bu hesap hakkında bu kadar şey bildiğim ve enty girdiğim için kendimden utanıyorum ama ben battım siz de batın arkadaşlar
    buyrun linki: https://www.instagram.com/metress_savarr/
  • gece gündüz elimde çekirdek takip ettiğim sayfa. kim erken, kim geç boşalıyor, kimin şeyi büyük& küçük, kim kiminle grup seks yapıyor; her şeyi öğreniyorsunuz. ünlüler dünyasına özellikle şeyma subaşı odaklı bir bakış açısıyla giriş yaptırıyor. genelde şeyma subaşının başına gelenleri; eski arkadaşları, görenler, çevresi bu sayfaya mesaj atarak anlatıyor ama o sırada başka ünlüler de işin içine girebiliyor. ya yemin ederim en iyi brezilya dizisine 1000 basar. stres atmak için birebir.
  • ilk türk hater hesabı.
    https://www.instagram.com/metress_savarr
  • bagimlilik yapan instagram sayfasi. neler donmus serhat ya tadinda okuyorsunuz her paylasimi. turk insaninin ayri bir yuzu resmen, sosyolojik inceleme yapilabilir yorumlara.
  • ne acun'u severim ne şeymayı ama acayip müptelası olduğum sayfa. halbuki bana ne ama her şeyi "oha, hadi canım,vay bee, asasaagsgsd" gibi tepkilerle okuyorum.
  • sayesinde vaktiyle burcu esmersoy'un feleğin çemberinden(!) geçtiğini öğrendiğimiz sayfa. değer miydi ün için onca şeye be burcu?

ayrıca acun ılıcalı'nın ece begüm yücetanla ilişkisi olduğunu ve ece begüm'e ev- araba aldığını iddia etmektedir. bununla da yetinmeyip acun'un zeynep ece akenginle bir dönem takıldığını söylemiştir.

yani aslında bana ne bütün bunlardan diyorum bazen, bazense vay arkadaş neler olmuş modunda göz atıyorum.
  • çok yerinde paylaşımlarla metrese yalakalık yapan ve metresin admin olduğu saçma hesaplardan illallah eden herkesin, gerçekleri öğrenmek için takip etmesi gereken bir hesaptır. şu sıralar bağımlısı oldum denilebilir. metresi tanımam etmem ama genç kızları yanlış yönlendirdiği gerekçesiyle, ilgili kişi ve kurumların harekete gerçerek hesabının ve fan sayfalarının kapatılması gerektiğini düşünüyorum. genç kızlar metresliğe özendirilmemeli şeymafanclup'larla, metresliğin nasıl iğrenç bir bataklık olduğu, aile yıkmanın yuva dağıtmanın kötü birşey olduğu anlatılmalı. zeynep hanım'ı birkez daha takdir ediyorum asaleti, duruşu ve başarıları dolayısıyla. he şeymayada ne diyim okadar belli oluyorki çaresizliği ve çırpınışları. batıyor gün geçtikçe.

birde soyadını ilicali yapmış bir fan hesabında ve muhtemelen kendisi yönetiyor. böyle gülünç ve zavallı bir durum olamaz.
  • şeyma subaşı'nın acun tarafından terk edildiği dönemde alican ulusoy ile çıkmasına dair fotolar paylaşılan hesap http://i.hizliresim.com/lzorgg.png