şükela:  tümü | bugün
  • yazın neredeyse her sabah denk geldiğim topluluk. metro çıkışı 5. viteste son hız ilerlerken, aniden merdiven çıkışı 1.vitese düşen neredeyse adım sayan ve yaya trafiğine neden olan bir güruh var böyle bir durumda kafanızı yukarı kaldırdığınızda etekli bir kadının yukarı çıktığını görebilirsiniz.
  • güruh değil tarikattir. belli günlerde toplanır ammılano ammılano diye zikir çekerler.
  • metro çıkışı eline telefon alıp mallaşan güruhla aynı güruhtur. rush-time amk, rush-time !!! elindeki telefonu,yürüdüğün yolu, çaldığın vaktimi s.keyim.
  • kimi bakmak için, kimi de direk arkadasında telefon veya gizli kamera ile etek altı çekim yapmak için yavaşlar. tehlikelidirler, ileride bunlar tatmin etmeyip, sapıklıklarını daha ileri götürebilirler.
  • anlam veremediğim ve istanbul özellikle mecidiyeköyde hemen hemen her gün denk geldiğim topluluk. nedir sizi bu kadar çeken ben anlamıyorum.

birde tam iş çıkış saati sallana sallana giden andavallara sesleniyorum. lütfen sağdan gidiniz. vallahi bir gün tekme atıcam o soldan gidip yavaşlatan bireylerden birine.

itiraf edin sizinde içinizden geçiyordur.