şükela:  tümü | bugün
  • siyah renkli otobüslere ve hostes giyimli hanım muavinlere sahip yeni bir metro otobüs konsepti.
  • istanbul - bodrum otobüsünden bildiriyorum. internet bağlantısı sadece sosyal medyayı açıyor, google dahi yok. şu an kendi internetimle bağlandım. tv çekmiyor. hizmet ve personel şu an için fena değil.
    tanım: metro turizmin bir otobüs çeşidi.
  • şaka maka fena olmayandır. koltuklar oldukça geniş ve rahat, camlar karartılmış güneş rahatsız etmiyor pek. koltuktaki ekran ve özellikleri de güzel sayılır. ikramları editleyeceğim...
  • kesinlikle berbat bir hizmet.bu havada klima dahi açmadılar.koltuk araları dedikleri gibi geniş değil.gece 1 de kalması gereken araç saat 2 küsürde kalktığında tamamen vakit kaybı oldu.birde üstüne yolda sürekli bi yerde durarak sigara içiyordu şoför.sigara molası diye birşey varmış ve sürekli bunu yaşadık.kesinlikle önermiyorum ilk ve son deneyimimdi.birde kahvaltı veriyoruz filan yazmışlar ne kahvaltı ankaraya zor vardım bir daha asla.ikramı merak edenler için söyleyeyim bayat ekmek arası 1 dilim kaşar.