şükela:  tümü | bugün
  • aşağıdaki linkte yayınlanan gözleri dolduran muhteşem bir çalışmanın eseridir.

gece gündüz hat bakım, hat işletme işinde mesai harcayan tüm emekçi arkadaşların babalar günü kutlu olsun.

çalışan emekçi kardeşlerimiz iyi ki varsınız.

https://youtu.be/zcfc-tx7qac
  • önce bir kaç damla yaşş...

bugün thy reklamından sonra boğazımı düğümleyen ikinci video. bu seneye kadar babalar gününü hep ikinci plana koydum anneler günü ile karşılaştırıldığında. yanılmışım. meşhur baba sözleri vardır ya hani? baba olunca anlarsın derdi zaman zaman babam. 5 ay sonra kızım olacak, bekliyoruz hayırlısıyla. ama ben de bir duygusallık, anlatamam. ne ara böyle oldum ben arkadaş(:

babalar günün kutlu olsun babam, yine sen haklı çıktın. ve sen güzel kızım, sağlıkla, huzurla gel. seni seviyorum.
  • gerçekten çok güzel olmuş ellerinize sağlık. çalışanlarına verdiği değeri diğer kurum ve kuruluşların da örnek alması dileklerimle...
  • ilk sahnesindeki duygu selinden dolayı mutluluktan ağlatmıştır. ne mutlu ailesi için herşeyi yapmaya hazır fedakar babalara. iyi ki varsınız.
  • mükemmel bir çalışma olmuş. çocuklarıma layık bir baba olamadım, gerçi daha baba olmadım henüz ama gözlerim doldu. hariku.
  • ılk sahnedeki guvenlik gorevlisi abi var ya hani...

sensin o, benim...

(bkz: ver mendili ver)
    (bkz: v2.0)
  • insanı mutluluğa sevk eden bir çalışma olmuş emeği geçenlere kucak dolusu sevgiler
  • çok beğendiğim duygusal bir çalışma olmuş. çok da gerçek anladığım kadarıyla. düşünenlerin aklına sağlık.
  • balık burcuyum ben yapmayın şöyle şeyler sonra çok ağlıyorum. ajitasyondan uzak, olabildiğince samimi bir çalışma olmuş.
  • bu babalardan biri olsaydım hiç abartmıyorum hüngür hüngür ağlardım dedirten video.

çok güzel olmuş.