şükela:  tümü | bugün
 • sadece bay area da calisan sinirsiz konusma fasilitesi ile insani telefonla konusturmaya doyuran telefon firmasi.
 • "bana ayda 50 dolar ver de sonra ne bok yersen ye" mentalitesine sahip cillop gsm operatoru.

  2 senelik sozlesme istemezler.
  fatura gondermek icin ev adresine ihtiyac duymazlar.
  depozit, hidden fee gibi sacmaliklar yoktur.
  her yone konusmak -ki buna turkiye'deki sabit hatlar da dahil-, sms atmak, internete girmek limitsizdir.

  kesin bir bit yenigi var, kesin bir pijlik var dedirtse de henuz bir yamugu gorulmemistir, umarim da gorulmeyecektir.
 • abd ici aramalarda at&t yahut t-mobile da sorun olmuyor.

  esas olay yurt di$i sabit telefonlarin sinirsiz olmasi. $ayet 50 dolara bu imkani sunuyorsa, yok telefon kartiydi, yok kazi-kazandi ugra$maya degmez, hemen metro pcs'e transfer olunur.
 • verizon, at and t ve yurt disi aramalarinda ses kalitesi berbat otesi olan, zirp pirt kapanan gsm markasi. ama soyle dusunun, on odemeli kartla konusurken bile hattinizdan dusen lanet olasii ucretler bundan dusmuyor. e oyleyse buna ayda 60 dolar verip sonra uzerine on odemeli kart alarak ayda yaklasik 100 dolara insanlara rahat rahat ulasabilirsiniz. yurt disinda iletisim daha mi ucuzdu? kim dedi onu?
 • cepten kısa mesaj atmanın bile diğer tüm operatörlerde yıllık planda ayrı bir hizmet olarak ek ücrete tabii olduğu amerika'da 7/24 her yöne sınırsız konuşma mesajlaşma ve sınırsız internet bağlantısını her şey dahil 40 dolara sunan gsm operatörü. 10 dolar daha versem türkiye'deki sabit telefonları da arayabilecektim.
  şimdi gelelim eksilerine. telefonlarında sim kartı yoktur o nedenle iyi bir telefon alayım yurda dönerken getireyim diyemezsiniz. zaten pil süreleri de pek uzun ömürlü değil. her yerde çekmiyor, şehirlerarası yollarda hiç çekmiyor. hayatınız ev-iş veya ev-okul arasında kısa mesafelerde akıp gidiyorsa kullanılabilir yoksa ikinci bir telefon şart. görüşme kalitesi berbat ötesidir. genellikle gereksiz kişiler sizi ararken mükemmel çalışırken önemli görüşmelerinizi size zehir eder.
 • acilimi metro piece of shit olan boktan operator. boktan ama 60 dolara tum dunyaki sabit hatlarla sinirsiz konusuyorum, mesajlasiyorumo baska... internet de sinirsiz. ama keske sinirsiz 4g'de dahil olsaydi.

  yok ebenin ami ali sami.
 • ne kadar kalitesiz olursa olsun sinirsiz konusma ve mesajlasmyi yari yariya ucuz sunmasi ile kalpleri fethetmis gsm operatorudur. hispanikler, hintliler ve hayati ucuz yasamasini bilenler tarafindan tercih edilir. yeni yil indirimi ile 4 arkadas bir araya gelip 100 dolarlik paketi alarak adam basi 25 dolara amerika icinde tum yonlere tum operatorlere sinirsiz arama, sinirsiz mesaj atma, sinirsiz web tarama vermektedir. diger operatorler gibi 1 veya 2 yillik taahut de istemiyor.

  amerikada cok ilginc bir sekilde (mesaj paketiniz yoksa) size gelen mesajdan da ucret kesilmesi nedeniyle en ufak seyi bile gereksiz yere 4 defa mesaj atarak ifade eden amerikalilarin size sac bas yoldurtmasini durduran en uygun cozumdur efendim. sinirsiz web paketi ile bedavadan eksisozluge bile girebiliyorsunuz, evet.
 • hayatimda kullandigim en dandik telefon operatoru. ayni fiyata t-mobile'dan sinirsiz konusma paketi almanizi oneririm.
 • açılımı metro piece of shit'tir.