• turhaldan istanbul’a bindiğim saat 8 de kalkacak otobüs 20:41 oldu kalkmadı, koltuğum bir kişiye daha satılmış, gözlemlediğim kadarı ile 3 kişi daha var aynı durumda.
  • yine bir otobüsü, öndeki başka bir otobüse arkasından çarpmak suretiyle kazaya neden olmuştur.
    https://www.gercekgundem.com/…i-en-az-20-yarali-var
  • bugun namaz kılacak bir teyze icin otobusu durdurup, 40 kisiyi bekleterek dumurlara ugratan firma
  • adana- ıstanbul arası (yine mecburiyetten) yolculuk için seçtiğim firma ve daha adanadan çıkmadan başımıza gelen şey araçtan dumanlar çıkması

ıki saat bu şekilde bekledik. şoförlerden doğru düzgün bir açıklama gelmedi. otoyol polisi ve tamirci geldi. sorun halledildi (umarım).

burdan çıkardığım ders şu: bir daha mecbur kalsam da yemin ediyorum asla metro turizm kullanmayacağım. yürüyerek giderim daha iyi. otostop çekerim, kamyon şoförlerine eşlik ederim, bla bla car tarzı uygulamalar kullanırım ya da son çare gitmem gideceğim yere. ancak bu son oldu benim için. rezil bir firma. siz de kullanmayın. batsınlar, yok olsunlar.

pamukkale gibi firmaların tutunamayıp iflas ettiği ülkede insanlarin metro turizme mecbur bırakılması utanilacak bir şey.

edit: imla
  • 2 saatlik yolu her otogarda bekleyerek 3 saati geçik sürede götüren turizm şirketi.
    2saat gideceğin yol için 45 dk otogarda beklemek nedir kardeşim yaa.
  • seyahat ederken başınıza türlü atraksiyonlar getirebilecek otobüs firması.

çıkacağım tatil için otobüs araştırırken gideceğim beldeye sadece yerel bir firma ve metro turizmin gittiğini öğrendim. işin kötüsü metronun saati daha uygundu. düşündüm ettim fakat yok yapamadım. 3 saat beklemeyi göze aldım ve yerel firmayı tercih ettim. canımı sokakta bulmamamın dışında, metro turizmin sahibinin malum durumu ve duruşu engel oldu seçimime. bizde katile, yolsuza, arsıza, hak yiyene geçiş yok. adım adım biteceksiniz.
  • bugün son anda ankara-istanbul otobüs bileti almamız gerekti ve sadece bu firmanın otobüsünde yer vardı.tavan su damlatıyor.koltuktaki ekranlar dandik ve sadece bir kanalı gösteriyor.kısacası başka firmalardan bilet bulabiliyorsanız buradan almayınız.
  • mutlaka burayı okuyorlardır. kendileri gibi geniş çaplı bir firma yerine aksaray turizm adında adı sanı duyulmamış bir firmayı tercih ettiysem muhteşem sicilleri sebebiyledir. sadece muavinler değil, mafya ceolar da bu kötü sicile dahil.
  • bagajında göçmen taşırken fark edilmiş firma.
    hizmette sınır tanımayan firma.
    linki
  • şöyle bir kazaya karışmış dolmuş firması.
hesabın var mı? giriş yap