şükela:  tümü | bugün soru sor
  • küfür etmek yetmiyor artık!!!
    acı tarafı şu bu şerefsiz köpeği öldürsen sana -bu şerefsize verdiklerinden- daha agir bir ceza verecekleri..
  • çocuk istismarında türkiye'nin dünya 3.sü olması gerçeğini hatırlatan vahim olay.
  • savunma (!) gel savunmaya :

" benim elim mağdurun vücuduna temas etmiştir. ancak bu mağdurun elbisesini düzeltmem sebebiyleydi. ben mağdurun elbisesini taytın içine sokmaya çalıştım"

şu savunma( !) dan bile kabak gibi ortada ne halt yediği herifin.
  • metro turizmin eksik kalan orospu çocuğu muavin kadrosunu doldurduğunu gördüğümüz olay.
    -sen bir orospu çocuğu musun?
    -evet
    -tamam yarın gel başla... gibi bir mulakatları var sannırım.
  • 2 milyon sterlin bozdurularak üstesinden gelinebilecek hadisedir.
  • okuyamadığım haber. dayanamadım lan.

bazen reklam ve filmlerde çocukları tamamen duygu sömürüsü için kullandıklarından ve adeta sömürüldüklerinden şikayet ediyorum da derdimi sikeyim lan, daha büyük sorunlarımız var olum bizim...
  • aklım almıyor, vicdanım kabul etmiyor, midem bulanıyor. nasıl 10 yaşında bir çocuktan tahrik olup, nasıl ona bu korkuyu yaşatabiliyorlar ?

ifadesinde de ağabeyi olarak yanağından öptüm, ben de kız çocuğu babasıyım, üzerini örttüm, kıyafetini taytının içine sokmaya çalıştım demiş. bundan ala itiraf da olmaz. eğer bu adam yıllarca ceza almaz ve birkaç ay içinde salınırsa, yazıklar olsun.
  • şaşırtmayandır.

abi allah rızası için seyahat etmeyin şu sapık, pedofil, müptezel dolu firmanın arabalarında ya... fazla uzadı metro turizm hikâyesi, çoktan bitirilmeliydi götünü yasladığı çomar bakanlarına rağmen.
  • cihat t'nin tam adının paylaşılması gereken orospu çocukluğu.

bilen veya tespit eden varsa yazsın şuraya.
    bu yavşakların en başta ifşaa edilmesi lazım...
  • kahretsin!!!
    öğretmen, okul görevlisi, okul müdürü, servis şoförü, otobüs muavini, bakkal, komşu, amca, baba, abi lanet olsun, hangi birinden koruyacağız çocuklarımızı hangi birinden...