şükela:  tümü | bugün
 • gün ola ki metro turizm denen leş firmada bir taciz/ istismar daha olayı yaşanmasın!
  nasıl bir firmadır ki tecavüzcüsü ayrı, sapığı ayrı, uyuşturucu kullananı bünyesinde bulundurabiliyor!
  üstelik bu sefer mağdur 10 yaşında bir kız çocuğu!
  toplumdaki bu parazitler için kimyasal hadım falan değil direk idam istiyoruz!

  sömestr tatili için annesi ve dedesi ile ığdır’daki akrabalarının yanına giden 4’üncü sınıf öğrencisi e.a, ,tatil dönüşü ailesiyle bindiği istanbul otobüsünde evli olduğu belirlenen muavin cihat t.’nin istismarına maruz kaldı. küçük kızın şikayetiyle şüpheli muavin tutuklanarak cezaevine konuldu.

  --- spoiler ---

  “uyandığımda mavi gömleğinde cihat t. yazan çay, kahve dağıtan kişinin ellerini göğsümde gördüm. ayıp yerimi ellemeye çalışırken tamamen uyandım. ben uyanınca ‘uyu’ diye beni ikaz etti. ben uyurken ayaklarım cam tarafındaydı. başımda koridor tarafında yastıktaydı. şahıs yanıma doğru oturdu. ben rahatsız olduğumdan yan taraftaki koltuğa geçtim. şahıs tekrar yanıma gelip oturdu. bana ‘baban nerede, annenin sevgilisi var mı’ gibi sorular sordu. ‘sizin eve ziyarete geleceğim’ dedi. ‘öptü, hoşuna gidiyor mu dedi’ “ben otururken ayıp yerimi elleyip, ‘hoşuna gidiyor mu?’ dedi. ben de ‘hayır’ deyince yanaklarımdan, dudağımın kenarından öptü. bana ‘kalbimi kırıyorsun’ dedi. sonra şahıs yanımdan kalkıp gitti. ben korktuğumdan o anda anneme bir şey anlatamadım. eve geldikten sonra teyzem ‘neden durgunsun’ diye sordu. ben de olayı bu şekilde anlattım. bunun üzerine ailem de durumu sizlere bildirdi” dedi.
  --- spoiler ---

  http://www.milliyet.com.tr/…ilkokul-gundem-2625776/
 • küfür etmek yetmiyor artık!!!
  acı tarafı şu bu şerefsiz köpeği öldürsen sana -bu şerefsize verdiklerinden- daha agir bir ceza verecekleri..
 • çocuk istismarında türkiye'nin dünya 3.sü olması gerçeğini hatırlatan vahim olay.
 • savunma (!) gel savunmaya :

  " benim elim mağdurun vücuduna temas etmiştir. ancak bu mağdurun elbisesini düzeltmem sebebiyleydi. ben mağdurun elbisesini taytın içine sokmaya çalıştım"

  şu savunma( !) dan bile kabak gibi ortada ne halt yediği herifin.
 • metro turizmin eksik kalan orospu çocuğu muavin kadrosunu doldurduğunu gördüğümüz olay.
  -sen bir orospu çocuğu musun?
  -evet
  -tamam yarın gel başla... gibi bir mulakatları var sannırım.
 • 2 milyon sterlin bozdurularak üstesinden gelinebilecek hadisedir.
 • okuyamadığım haber. dayanamadım lan.

  bazen reklam ve filmlerde çocukları tamamen duygu sömürüsü için kullandıklarından ve adeta sömürüldüklerinden şikayet ediyorum da derdimi sikeyim lan, daha büyük sorunlarımız var olum bizim...
 • aklım almıyor, vicdanım kabul etmiyor, midem bulanıyor. nasıl 10 yaşında bir çocuktan tahrik olup, nasıl ona bu korkuyu yaşatabiliyorlar ?

  ifadesinde de ağabeyi olarak yanağından öptüm, ben de kız çocuğu babasıyım, üzerini örttüm, kıyafetini taytının içine sokmaya çalıştım demiş. bundan ala itiraf da olmaz. eğer bu adam yıllarca ceza almaz ve birkaç ay içinde salınırsa, yazıklar olsun.
 • şaşırtmayandır.

  abi allah rızası için seyahat etmeyin şu sapık, pedofil, müptezel dolu firmanın arabalarında ya... fazla uzadı metro turizm hikâyesi, çoktan bitirilmeliydi götünü yasladığı çomar bakanlarına rağmen.
 • cihat t'nin tam adının paylaşılması gereken orospu çocukluğu.

  bilen veya tespit eden varsa yazsın şuraya.
  bu yavşakların en başta ifşaa edilmesi lazım...